Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13

Редагувати переклад

Напередодні зимових свят ароматичний бренд INRO провів ошатний коктейль на честь презентації різдвяної колекції ароматів для дому та колекції свічок Zodiac. Захід пройшов в Hotel 13, де на гостей чекала вінтажна будуарна атмосфера Різдва, а дрескод — чорний з елементом червоного гармонійно перегукувався з кольорами колекції.

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 1

Засновниця бренду Ольга Саєнко розповіла, що розробка святкової колекції починається з ароматів та емоційної пам’яті асоціацій, бо вони є основою продукту:

“Цього року ми тримали у фокусі три речі: бажання людей і загальні обстановини, новорічні мотиви та атмосферу свята, меседж бренду на наступний рік — тобто, що б ми хотіли сказати нашій аудиторії, та на що звернути увагу. Тож, після багатьох дегустацій ми обрали наступні аромати: Aperol Secret, Creme Patisserie, Latte Macchiato”

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 2

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 3

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 4

Також не менш цікавою та актуальною була презентація астрологічної колекції свічок Zodiac, яка була розроблена разом із професійним астрологом, відповідно характеристик та вподобань кожного зі знаків зодіаку. Чудовий подарунок для близьких та друзів, адже в коробочці на них чекає не лише свічка, а й передбачення на новий рік.

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 5

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 6

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 7

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 8

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 9

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 10

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 11

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 12

Емоційною складовою заходу став ексцентричний номер шоу — балету та виступ зіркового сікрет гесту співака Enleo. Кожен гість отримав подарунок від INRO на згадку про цей чудовий вечір та зарядився святковим зимовим настроєм.

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 13

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 14

Різдвяний коктейль INRO в Hotel 13-Фото 15

Читайте також: ЗУХВАЛИЙ, ВІДВЕРТИЙ ТА ЗАПАЛЬНИЙ: ЯК ПРОЙШОВ КОНЦЕРТ-ПОДЯКА МАКС БАРСЬКИХ 

Статьи по теме