UA
RU

«Різні.Рівні», маніфест на підтримку ЛГБТ+, визнали колабою року на Jager Music Awards 2020

Редагувати переклад
Маніфест Толерантності Різні.Рівні від Аліни Паш, Сергія Бабкіна, Constantine, Latexfauna, KRUTЬ, YUKO, Gurt [O] та інших музикантів отримав премію Jager Music Awards 2020 у номінації колаба року. 

«Різні.Рівні», маніфест на підтримку ЛГБТ+, визнали колабою року на Jager Music Awards 2020-Фото 1

Це перша в Україні музична колаборація на тему рівних прав для ЛГБТ+спільноти, та перший раз, коли вияв підтримки ЛГБТ+ в Україні визнали тисячі українців та українок та, навіть більше, — відзначили премією.

Символічно, що проєкт отримав саме номінацію “колаба року”, адже мета проєкту Різні.Рівні — об’єднати толерантних, тих, хто підтримує рівність для всіх, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації. Показати, що в Україні є велика підтримка ЛГБТ+ спільноти.

Для створення маніфесту об’єдналися 15 музикантів: Alina Pash, Сергій Бабкін, Constantine, LATEXFAUNA, YUKO, Гурт [О], KRUTЬ, Daniel Shake, Anton Prybytkin (Secret Avenue), Kulshenka, Ofliyan, Lucas Bird, Shy, U:LAV, WWWAAAVVVEEE та продюсер The Maneken (Євген Філатов).

Усі охочі можуть стати частиною проєкту. Для цього потрібно перейти на сайт та за допомогою віртуальної студії звукозапису заспівати разом із музикантами, записавши слова підтримки. Також на сайті можна буквально підняти руку і приєднатися до мапи толерантних людей України. Мапа в режимі реального часу показує скільки людей в Україні підняли руку на знак рівності.

Читай также: ONUKA, DJ NASTIA і KADNAY закликають забути про породу, і взяти собаку з вулиці

Мистецтво є універсальною мовою для того щоб донести до людей ідеї рівності та прийняття. Наша перемога робить українську ЛГБТ+ спільноту ще більш видимою та надає Їй сили голосу. Музичний світ стає різноманітнішим та толерантним, що в тому числі підтримує ЛГБТ+ спільноту на шляху до рівних прав”, — прокоментувала програмна координаторка КиївПрайд Марина Герц.


Те, що Різні Рівні отримав коллабу року, свідчить про моральне становлення нашого суспільства. Як би це гучно не звучало, але це важливо! Шалено радий, що ми рухаємося в світ, де панує добро, повага та любов до ближнього незалежнові від різних: раси, класу, орієнтації”, —  розповів музикант Constantine.


Проєкт реалізували за ініціативи мережі громадських організацій по всій Україні, а саме Гендер Зед, Інша, КиївПрайд, Ліга, Сфера, Освітній Центр з Прав Людини у Львові за підтримки Національного Демократичного Інституту в Україні та урядів Великобританії, Швеції та Канади. Ідею та усі складові проєкту розробила технологічна креативна агенція [isdgroup].

Статьи по теме