UA
RU

росія опублікувала список артистів, яким забороняється співати на території рф

Редагувати переклад

І без таких списків, навряд чи б, хтось із українських артистів туди поїхав з концертним туром.

Поки весь світ “обкладає” санкціями країну окупантів, остання складає свої “чорні списки” артистів, яким заборонено з’являтися на території рф.

росія опублікувала список артистів, яким забороняється співати на території рф-Фото 1

Ще 8 років тому України склала список російських артистів, діячів культури та інших, хто потенційно міг погрожувати національній безпеці. Тепер і росія вирішили, що саме час заборонити нашим українським артистам тішити російських слухачів. Так, сьогодні, 15 березня, в рф вийшов документ з переліком прізвищ та імен відомих осіб, яким заборонено давати концерти.

В ньому міститься 22 артиста, які будуть покарані по строгому закону рф, якщо спробують співати для російських слухачів. Серйозно? 

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

До списку увійшли співак Alekseev, Макс Барських, Віра Брежнєва, гурт “Океан Ельзи”, Іван Дорн, Надя Дорофеєва, Настя Каменських, Світлана Лобода, Валерій Меладзе, Monatik, Потап. Також до списку увійшли й російські діячі культури. Так, наприклад, роботу втратили Максим Галкін, реп-виконавець НойзМС, музикант Борис Гребєнщиков, гурт Anacondaz, Нерви, Каста, Кровосток, Один в каное, гурт Порнофільм, а також солістка гурту 2Маші Зайцева Марія.

росія опублікувала список артистів, яким забороняється співати на території рф-Фото 2

Можливо, для когось із цього списку це стане переломним моментом і важливою втратою, але справжні українські артисти тільки посміялися над цим переліком. Надя Дорофеєва у своєму акаунті в Інстаграмі написала, що “пишається бути в цьому лайнапі”.

Фото:@olegixanovpht/unsplash.com

Статьи по теме