UA
  RU

  ​​ROXOLANA представила інклюзивну версію пісні GIRLZZZZ

  Співачка та сонграйтерка ROXOLANA випустила інклюзивне лірик-відео на пісню GIRLZZZZ. У ньому композиція, що бере участь у фіналі Національного відбору «Євробачення-2022», виконана мовою жестів.

  Роксолана 2


  «Я отримала дуже багато відгуків після того, як влітку записала мовою жестів пісню «Говори» на слова Юрія Іздрика. Тому випускаючи GIRLZZZZ, я одразу знала, що створю інклюзивну відео-версію, адже головний посил композиції в тому, щоб кожна людина змогла повірити в себе, віднайти у собі того, хто нічого не боїться, хто є вільним від тиску соціуму, хто може дозволити собі бути справжнім, хто вміє піклуватися про себе та інших. Я переконана, що саме в цьому і є наша сила», — говорить ROXOLANA.

  Для запису лірик-відео авторка пісні запросила Катерину Заботкіну, виконавицю пісень жестовою мовою. 


  Нагадаємо, ROXOLANA стала першою серед українських співачок, яка записала пісню жестовою мовою. Інклюзивне лірик-відео на пісню «Говори» було випущено наприкінці вересня до Міжнародного дня жестових мов.

  Роксолана 1

  Роксолана


  Трек GIRLZZZZ вперше був представлений 20 січня і з того часу набрав 300 тисяч переглядів. Протягом кількох тижнів пісня перебувала в YouTube-трендах. Саме із цією піснею ROXOLANA виступатиме на сцені Національного відбору «Євробачення – 2022» та змагатиметься за право представляти Україну у Турині. ROXOLANA є авторкою слів і музики до пісні GIRLZZZZ.

  Фото/відео: Анастасія Лісенко  Читайте також: ВІРТУАЛЬНИЙ UFW: ВИПУСКНИКИ PUSHKA SCHOOL ПРЕДСТАВИЛИ КОЛЕКЦІЇ ДІДЖИТАЛ-БРЕНДІВ 

  Статьи по теме