UA
  RU

  Знімайте як режисер: Нова спільна відеоробота Samsung та MONATIK Corporation

  Редагувати переклад

  Інноваційна система камер в новому флагманському пристрої Galaxy S21 Ultra дозволила Samsung та MONATIK Corporation відзняти спільний відеопроєкт повністю на смартфон. Яскраве продовження співпраці: від енергійних бітів у творчій роботі над відео під трек «ритмоLOVE» до приголомшливої нової спільної творчої роботи за мотивами пісні талановитої співачки Lida Lee. Відеоролик відзнятий українською режисеркою та кліпмейкеркою Таню Муіньо, що відома своїми роботами для зірок Кеті Перрі, Cardi B. У новому відео використані широкі можливості камер нового флагмана, що завдяки потужним функціям та штучному інтелекту (ШІ) обробляють зображення у найкоротший час та дозволили талановитій кліпмейкерці впевнено втілити свій режисерський задум. Бекстейдж кліпу також було повністю знято на Galaxy S21 Ultra.

  Знімайте як режисер: Нова спільна відеоробота Samsung та MONATIK Corporation-Фото 1

  Робити фото та відео на мобільний пристрій – це улюблене заняття мільйонів користувачів по всьому світу, і камери смартфонів справді здатні на неймовірні кадри. Проте у професіоналів інші вимоги до якості зображення, для них важливо проводити зйомки за будь-яких умов, навіть зі складним освітленням. Максимально наблизити якість відео, зробленого за допомогою смартфона до професійної – ось те завдання, що стояло перед інженерами Samsung і з яким вони прекрасно впоралися. Як професіонали у відеозйомці оцінили роботу камер Galaxy S21 Ultra у нашій розповіді далі.

  Новий флагман від Samsung Galaxy S21 Ultra здатен працювати з відео у надвисокій якості завдяки системі з чотирьох основних камер, що захоплюють зображення на льоту змінюючи відстань до об’єкту зйомки в режимі «Режисерському режимі» без будь-яких розривів. Від віддалення завдяки ширококутній камері і до 3-кратного та 10-кратного оптичного та навіть 100-кратного цифрового наближення завдяки технології «Космічний зум». Що надає оператору повну свободу дій без необхідності міняти камеру чи об’єктиви, і все це в компактному корпусі смартфона, який захищений від вологи та пилу згідно зі стандартом IP68 та готовий для будь-яких погодних умов.

  Для Galaxy S21 Ultra компанія Samsung створила нову 108-мегапіксельну камеру, яка також може записувати відео з роздільною здатністю 8К. Зображення виходить настільки деталізованим, що з будь-якого кадру під час або після зйомки можна зробити фотографію у високій якості.

  Читай также: Кейт Миддлтон анонимно посетила незаконный пикет в честь жертвы полицейского произвола 

  Підтримка технології Super PD Plus дозволяє камері тримати кадр у фокусі в будь-яких умовах. Galaxy S21 Ultra здатен автоматично утримувати фокус на вибраному об’єкті, навіть коли він рухається. В свою чергу, режим Smart ISO Pro забезпечує розширений динамічний діапазон, одночасно знімаючи кадри при низькій та високій світлочутливості, а потім об’єднуючи їх в одне зображення з 12-бітною глибиною кольору. Завдяки цьому HDR знімки не потребують різної експозиції, що дає змогу радикально зменшити кількість артефактів у динамічних сценах. Отже при зйомці під час руху смартфон не втрачає фокус і забезпечує високу деталізацію як в найсвітліших, так і в найтемніших ділянках зображення.

  Функція «Суперстабілізація» усуває хитання в кадрі і забезпечує під час запису відео надзвичайно плавну картинку, що дозволяє відзняти найдинамічніші екшн-сцени. При цьому суперплавна зйомка не втрачає якість навіть в умовах слабкого освітлення. Датчик Bright Night дозволяє вловлювати яскраві, живі кольори в темряві ночі та створювати чіткі кадри швидше і з меншою кількістю шуму.

  Завдяки таланту Таню та можливостям камер Galaxy S21 Ultra вдалося створити дивовижний проект – як з точки зору креативного, так і технічного рішення.

  «Смартфон дає небувалу свободу і можливості для зйомки, в чому ми переконалися на зйомках нового ролика для Samsung Galaxy S21. Ми отримали дуже цікавий та змістовний досвід роботи з професійною режисеркою міжнародного рівня та тепер з впевненістю можемо порекомендувати як початківцям так досвідченим креаторам – ширше використовуйте мобільні пристрої, не обмежуйте себе тільки традиційними камерами!» – зазначила голова підрозділу мобільних пристроїв «Samsung Electronics Україна» Елліна Лебедєва.

  Для співачки Lida Lee нова відеоробота також не перший спільний проект з брендом Samsung, проте перший з використанням смартфону на рівні з професійним обладнанням.

  «Дуже незвично було бачити на майданчику замість великої кількості техніки, кілька телефонів і виставлене світло в декораціях. Це був дуже цікавий і абсолютно новий для мене досвід. Дуже рада, що і відео-, і фотозйомка вийшли просто приголомшливими, а моя пісня абсолютно по-новому зазвучить в цьому ролику. До речі я просто в захваті від такого елегантного і лаконічного дизайну нового Galaxy S21 +, а також кольору Фантом фіолетовий», – ділиться своїми враженнями співачка Lida Lee.

  Нові смартфони Galaxy S – це потужний інструмент для візуальної творчості. Незаперечною перевагою яких є не тільки режими зйомки – «Режим режисера», «Фотокадр з відео 8К», «Мультикадр», «Ніч» та «Космічний зум» та зйомка відео в 8К  але й найновіший та найдосконаліший фірмовий процесор, суперплавний дисплей Dynamic AMOLED 2X Infinity-O з адаптивною частотою оновлення екрана 120 Гц, а також інтелектуальна батарея, якої вистачить більше ніж на 24 години.

  Статьи по теме