UA
RU

Саша Чемеров & Бумбокс презентували відео ”Любила”

Редагувати переклад
Саша Чемеров та Андрій Хливнюк, фронтмен гурту "Бумбокс" презентували відео "Любила".

Саша Чемеров: “Я почав писати пісню «Любила» в Лос-Анджелесі. Тоді вона мала назву «1%» — у мене в той період життя було багато випробувань, назва підходила ідеально. Сидиш на балконі в L.A. і пишеш пісню з розрахунком на дует — я одразу хотів, щоб в ній співав Андрій. Здається, я йому відправив демку, вокал під гітару, чи ми побачилися, я тоді приїхав на зйомки кліпу та застряг, але перша версія, яку я записав — це був соул з рнб, йому дуже сподобалася. А потім я зрозумів, що сильно змінився, й ті сингли, які випустив, мають з «Любила» мало спільного. Андрій запропонував переробити аранжування, за це взявся Дмитро Кувалін (гітарист Бумбоксу). Потім ми залучили Олександра Люлякін (барабанщика Бумбоксу), а потім і Павла Литвиненка (клавішника Бумбоксу). Стало зрозуміло, що це вже не дует Саші Чемерова і Андрія Хливнюка, а Саші Чемерова і Бумбоксу.”

Андрій Хливнюк: «Після суперхіта «Тримай мене» з Олександром Чемеровим (The Gitas, “Димна Суміш”) я зарікся записуватись разом, розуміючи, що матеріал вийшов недосяжно крутим. Проте, минуло декілька років і Саша запропонував знову сісти в студію і накопичити щось більш ритмблюзове. Дописавши куплет і попрацювавши над аранжуванням з Дмитром Куваліним (гітаристом Бумбоксу), мені стало остаточно зрозуміло, що пісня «Любила» просто таки мусить жити в радіопросторі. Надзвичайно приємно, коли всі учасники запису — гурт, спеціально запрошені бек-вокалістки, звукорежисер — наспівують «вона любила, любила» ще декілька днів поспіль. Стане пiсня «Любила» синглом, чи увійде до наших з Сашею альбомів —  не важливо. В моїх навушниках на ранковій пробіжці вона вже незамінна.»

Чемеров

Саша Чемеров: “Я переписував пісню «Любила» тричі. Точніше, перезаписував. Ми почали працювати над нею з Бобом Хомулко в студії «Бобіна», продовжили з Ігорем Рабіновичем в «Істок», та закінчили у Нікіти Богданова в «Нікіта Богданов Music», де пісня зводилася й маcтерилася. У фінальній версії я не тільки співав, а й читав реп, що викликало захват у Андрія і менеджменту Бумбоксу. Ми вже готувалися затвердити майстер, коли я зрозумів, що моя читка — це реверанс у бік минулого, для цього аранжування реп не працює. І я переспівав цей фрагмент тексту в госпел-манері.”

Любила
 

Читайте також: #BOOKSHELFY: ЩО ЧИТАЮТЬ РОК-ЗІРКИ: АНДРІЙ ХЛИВНЮК, ЖЕНЯ ГАЛИЧ, САШКО ЧЕМЕРОВ

Саша Чемеров: “У пісні «Любила» Андрій Хливнюк написав другий куплет, а я весь інший текст, включаючи приспів. Говорити про сенс пісні — справа невдячна. Для мене сенс цієї пісні в питанні: «А любить країна тебе так сильно, як ти її?» Сенс у тому, що надія є, нехай всього 1%, але є! Й звісно, це пісня про закоханість. Про що ще писати?”

Читайте також: ЕКСКЛЮЗИВ: ІНТЕРВ’Ю АНДРІЯ ХЛИВНЮКА В ДЕНЬ ПРЕМ’ЄРИ ВІДЕО «ЖАЛЬ» 

Статьи по теме