UA
  RU

  Саундтреки з фільму «Стоп-Земля» Катерини Горностай в доступі

  Фільм-володар «Кришталевого ведмедя» Берлінале української режисерки Катерини Горностай «Стоп-Земля» вже у прокаті в українських кінотеатрах. Окремим елементом фільму, який тонко і чуттєво доповнює атмосферу стрічки є його саундтрек, який спеціально створила композиторка Мар’яна Клочко. Від сьогодні плейлист сандтреку доступний на Soundcloud, а згодом з’явиться на Spotify та Apple Music. 

  Стоп-Земля


  Катерина Горностай

  Над саунд-оздобленням «Стоп-Землі» Мар’яна працювала спільно із режисеркою Катериною Горностай. Саундтреками до фільму також стали треки відомих українських андреґраундних виконавців: Євгена Гордєєва (Kurs Valut, МС Брехунець), Світлани Няньо, Анатолія Бєлова та Григорія Бабанського (Людська Подоба), Сашка Васильківського (VNATURE), Андрія Гандзюка (Джонні Дивний) та Богдана Єремейчука (Wootabi), Олександри Морозової та інших. 


  «Над музичним супроводом ми працювали в два етапи. Після закінчення монтажу ми з Мар’яною Клочко обрали сцени що потребують її музичної підтримки. Таким чином виникла електронна мінімалістична половина саундтреку, написана Мар’яною спеціально для фільму. Другу половину склали вже готові пісні, які я переважно вишуковувала на Soundcloud. Для мене важливим була мова виконання – українська чи англійська. Треки обирала спираючись на свій смак. Проте деякі треки вже були визначеними наперед, наприклад, “Triceratops machete 2” від Vnature – це пісня під яку танцює Сєня в сцені перед дискотекою. Vnature це гурт актора Арсенія Маркова, дуже достойний панк, шкода, що гурт розпався», – розказує режисерка.

  Фото надала пресслужба


  Читайте також: SMALL TALK: КАТЕРИНА ГОРНОСТАЙ, РЕЖИСЕРКА «СТОП-ЗЕМЛЯ» 

  Статьи по теме