UA
RU

 Серед учасників другого сезону гіпершоу «МАСКА» з’явиться герой із коміксів

Редагувати переклад
Вже в суботу, 23 жовтня, о 21:00 канал «Україна» покаже прем’єрний випуск другого сезону грандіозного шоу «МАСКА». А тим часом художники з костюмів проєкту продовжують знайомити глядачів із новими героями, які вже зовсім скоро підкорюватимуть українців та стануть головними темами для обговорень – хто ж знаходиться під загадковою маскою. Сьогодні глядачів знайомлять з  ліричним одинаком Мухомором.

 Серед учасників другого сезону гіпершоу «МАСКА» з’явиться герой із коміксів-Фото 1

Художниця з костюмів шоу-детектива «МАСКА» Леся Патока зізнається, над костюмом загадкового одинака Мухомора вони з майстрами працювали досить довго. А все заради того, щоб втілити нову над цікаву ідею – намальований герой із коміксів.

Наш Мухомор виглядає як намальований – створений так, що всі риси та контури виділені чорною жирною лінією, наче наведені маркером. Цього ефекту ми досягли завдяки обшивці величезною кількістю стрічок різної товщини. Якщо порахувати, то витратили на це більше 60 метрів матеріалу. А ще можу сказати, що це найбільш текстурний герой, тому що, створюючи маску, ми використали просто неймовірну кількість різноманітних матеріалів, близько 12 видів текстур: плюш, штучне хутро, шовк, тафта тощо,

– коментує Леся Патока.

Проте прикрасив костюм не лише вдалий мікс тканин. Для об’ємності та цікавості художниця з костюмів вирішила зробити Мухомору «ефект бородавок», а для цього вони з майстрами підібрали 10 видів перлів різних розмірів та оздобили ними костюм. Та і на цьому дизайнерка не зупинилась і вирішила надати героєві одну унікальність:

«Це єдиний герой, який має групу підтримки на сцені – це його діти, які «ростуть» у нього на жабо», – розповіла художниця з костюмів шоу «МАСКА».

Крім того, художниця розповіла про вражаючі габарити нового героя. За словами Лесі Патоки, зріст Мухомора сягає 2,4 метри, а ще учасник має найдовші руки на проєкті – пальці доходять до рівня колін.

Як повідомлялось раніше, канал «Україна» працює над другим сезоном мегапопулярного шоу «МАСКА» за міжнародним форматом The Masked Singer.

Дивіться продовження найзірковішого і найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» вже 23 жовтня о 21:00 на каналі «Україна»!

Статьи по теме