UA
RU

Сергій Танчинець, Філ Коляденко і Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової «сотні» шоу «Співають всі!»

Редагувати переклад

21 серпня відбудеться  прем’єра нового грандіозного талант-шоу «Співають всі!», і канал «Україна» продовжує розсекречувати імена учасників найбільш масштабного і різнопланового в нашій країні зіркового журі. Сьогодні стало відомо, що музичними експертами проєкту стануть Сергій Танчинець, Амадор Лопес, Світлана Білоножко, Філіп Коляденко, Олена Філонова, Маша Гойя, Ганна Свиридова, Сергій Мироненко, Міла Кузнєцова й Олексій Кузнєцов.

Фронтмен гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець впевнений, що завдяки безпрецедентній кількості суддів проєкт «Співають всі! стане найчеснішим вокальним шоу в Україні.

«Один член журі – це лише один відсоток до успіху. Розкачати ж усіх дуже складно, та й домовитись із «сотнею» просто фізично неможливо. Учасникам залишається лише вражати своїми вокальними здібностями та харизмою. Саме за цими критеріями я натискатиму на червону кнопку», – розповідає Сергій Танчинець.

Сергій Танчинець, Філ Коляденко і Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової «сотні» шоу «Співають всі!»-Фото 1

Хореограф і співак Амадор Лопес сам брав участь у телепроєктах, де його оцінювало професійне журі. Тому він чудово розуміє, що відчуватимуть учасники, виходячи на сцену. Амадор обіцяє бути максимально справедливим і давати талантам шанс, який може кардинально змінити їхні життя.

Сергій Танчинець, Філ Коляденко і Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової «сотні» шоу «Співають всі!»-Фото 2

Досвіду народної артистки України Світлани Білоножко може позаздрити багато хто. Співачка визнає, що сучасна поп-музика значно відрізняється від тієї, яку раніше співали артисти її покоління, але це зовсім не означає, що вона їй не подобається.

«Хочеться, щоб звучала і народна пісня, і сучасна, щоб ми почули красиві голоси, які дає нам українська природа. Так, зараз зовсім інша музика, але ми намагаємось бути з молодими артистами на рівні і нам це дуже подобається», – зазначає Світлана Білоножко.

Учасник гурту KADNAY Філіп Коляденко – якраз яскравий представник молодого покоління українських артистів. Він каже, що така велика кількість талановитих людей в журі робить проєкт «Співають всі! не схожим на жодне інше вокальне шоу. А те, що всі вони зібрались в одному місці, Філ жартома називає зустріччю випускників українського шоу-бізнесу.

Сергій Танчинець, Філ Коляденко і Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової «сотні» шоу «Співають всі!»-Фото 3

Журналістка і блогер Олена Філонова знає, що таке бути в центрі уваги, адже за її життям в Інстаграм стежить аж мільйон підписників. А сучасний артист повинен не тільки володіти красивим голосом, а й бути цікавим своій аудиторії.

«Я зовсім не суворий член журі – на мій погляд, строгість може бути тільки на професійному рівні, коли слушні поради дають експерти, які знаються на тембральності, нотах, октавах, – вважає Олена Філонова. – А нам важливо показувати не тільки свій професіоналізм, а й проявляти людяність, простоту, бути підтримкою для учасників, які зважилися вийти на сцену і заспівати перед такою кількістю суддів».

Читай также: Дженнифер Энистон прокомментировала появление своего двойника в Сети 

Сергій Танчинець, Філ Коляденко і Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової «сотні» шоу «Співають всі!»-Фото 4

Свого часу Маша Гойя брала участь у багатьох вокальних конкурсах, а ось бути членом журі для неї в новинку. Співачка дуже рада, що один із найуспішніших телепроєктів у світі тепер з’явиться і в Україні, а серед учасників звертатиме увагу на самобутніх, яскравих і цікавих людей.

Сергій Танчинець, Філ Коляденко і Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової «сотні» шоу «Співають всі!»-Фото 5

Ганна Свиридова – продюсер і програмний директор на радіо. Вона як ніхто інший знає, які пісні і артисти зараз популярні і затребувані серед слухачів.

«Я сама маю музичну освіту і з задоволенням згадаю своє хорове дитинство, коли 100 осіб співають всі разом, – каже Ганна Свиридова і розкриває секрет, як досягти успіху молодим артистам. – Можна володіти діапазоном в 4 октави і не зачепити слухача своєю історією, а можна ледь брати ноти, але так зачепити за струни душі, що перед тобою відкриються всі двері».

Сергій Танчинець, Філ Коляденко і Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової «сотні» шоу «Співають всі!»-Фото 6

Артист, вокаліст і музикант Сергій Мироненко згоден зі своєю колегою. Він радить учасникам бути відкритими і чесними, співати душею, адже глядач одразу відчуває, коли ти щирий на сцені.

А ось співоча модель plus-size, володарка 15 розміру грудей Міла Кузнєцова особливо цінує харизматичних людей: «У когось харизма може бути вродженою здатністю притягувати увагу оточуючих, а у когось вона з’являється з досвідом, коли людина постійно в чомусь вдосконалюється, стає більш впевненою в собі і навіть в хорошому сенсі нахабнішою. Я люблю яскравих, неординарних та веселих людей. Але не потрібно забувати, що це все-таки вокальне шоу».

Про вокал знає все оперний співак, український тенор, який виступає на великих сценах по всьому світу, Олексій Кузнєцов. Але й він зазначає, що самих лише голосових даних недостатньо, щоб завоювати любов глядачів.

Сергій Танчинець, Філ Коляденко і Світлана Білоножко: хто ще долучився до зіркової «сотні» шоу «Співають всі!»-Фото 7

«Голос, техніка, інтерпретація, внутрішня харизма, енергетика людини – все важливо, – говорить Олексій Кузнєцов. – Якщо учасник самобутній і нікого не копіює, якщо він відкритий, чесний і незвичайний – я встану і підтримаю його».

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому. Що гучніше звучить хор «сотні», то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу, поборотися за перемогу і грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу. Ведучим грандіозного проєкту «Співають всі!» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

Дивіться прем’єру грандіозного шоу «Співають всі!» в суботу, 21 серпня, на телеканалі «Україна».

 

Статьи по теме