UA
  RU

  Щоб не плакати, ми сміялись: акаунти в соціальних мережах, які хоча б трохи піднімуть настрій

  В протистоянні інформаційній війні потрібно мати якусь віддушину.


  Особисто мій день закінчується моніторингом новин, прогнозів військових та економічних експертів та ще безліччю інформації, яку мозок вже не здатен сприймати. І від цього стрімкого потоку новин хочеться відволіктись, хоча б на декілька хвилин. Добре, що є сторінки в соціальних мережах, котрі беруть на себе зобов’язання дати морально відпочити кожному українцю, трохи посміятись і підняти свій настрій і бойовий дух.

  Багато акаунтів в Інстаграм перекваліфікувалися і, бувши колись брендом стікерів, вони стали профілем-мотиватором. Відтепер свій день я закінчую виключно за переглядом надихаючих постів і вам раджу.


  kalutram

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от KALUTRAM (@kalutram)

  Інстаграм акаунт, який раніше спеціалізувався на виготовлені стікерів та наліпок, зараз публікують смішні та надихаючи пости. Варто заглянути на їхню сторінку, щоб ще більше підкріпити надію на перемогу.


  cosmos.in.architecture

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от COSMOS in. | Retreats🇺🇦 (@cosmos.in.retreats)

  Компанія, яка до війни займалась проектуванням будинків та ідеального місця для відпочинку, наразі підтримує національний дух за допомогою мотивуючих постів. Особливо полюбилась публікація про будинок українця після війни.  bright_arts

   

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от Yaroslava (@bright_arts)


  Ілюстраторка Ярослава кожен день публікує малюнки, котрі показують справжню сутність українського народу. В кожному пості можна побачити себе і зрозуміти, що український народ – неперевершений. 

  newton_look

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от НьюТон — одяг з принтом (@newton_look)


  Ще один вітчизняний бренд, котрий перекваліфікувався і став підвищувати національну єдність завдяки публікацій в Інстаграм. Вони діляться простими малюнками з веселими підписами, як то кажучи, з народу.

  babanadya_ua

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от Баба Надя 🇺🇦 (@babanadya_ua)

  Цей акаунт просто дає сили та робить настрій. Баба Надя – особистість спірна, тому що хтось вважає її персонажем військової байки, хтось вірить, що вона реальна. Але як там не було – її публікації в соціальних мережах повинні розбавляти вашу стрічку.

  Статьи по теме