UA
  RU

  Шукаємо Америку в Україні: стартував конкурс для фотографів і блогерів

  Редагувати переклад
  З 24 серпня до 24 вересня ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА проводить фотоконкурс «Америка в Україні». 

  Шукаємо Америку в Україні: стартував конкурс для фотографів і блогерів-Фото 1


  Учасникам конкурсу потрібно на камеру або смартфон зробити оригінальні фотографії, які відображатимуть схожість України та США, а також покажуть всесвітню популярність американських брендів.

  За умовами конкурсу світлина має бути виконана у стилі вуличної фотографії. Вибирати можна будь-яку локацію в Україні. Задній фон знімків має бути максимально наближеним до природних пейзажів США та/або урбаністичних американських мегаполісів, нагадувати Америку атмосферою. У кадрах слід показати світові бренди, акції яких можна купити на фондових ринках: Coca-cola, Tesla, iPhone, John Deere, Amazone, Microsoft, Beyond meat та інші.


  Щоб стати учасником конкурсу потрібно:

  1. Опублікувати пост із фото для участі у конкурсі на своїй сторінці у соцмережі, а у тексті до фото вказати хештег #USAinUkraine та позначити (тегнути) сторінку ТОВ «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА».

  Сторінка учасника конкурсу обов’язково має бути відкритою для всіх користувачів соцмережі.

  1. Бути підписаним на сторінку інвестиційної компанії у Facebook чи Instagram.

  З робіт усіх учасників фотоконкурсу журі на чолі з Мариною Карпій вибере 10 найкращих знімків. Головного переможця визначать шляхом голосування у Facebook. Саме він отримає у подарунок сертифікат на 10 акцій Apple.


  Основна ціль конкурсу — акцентувати на тому, що Америка ближче, ніж здається, а у всі бренди, які оточують нас, можна інвестувати. Зробити це просто, легко та швидко можна через Фрідом Фінанс. Детальні умови — на офіційному сайті.

  Статьи по теме