UA
RU

Смак до життя: Поласувати аутентичною азійською кухнею в розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa

Редагувати переклад
Красиве життя потребує не лише прекрасних думок, але й страв для міркування, які надихають не менш. 

Emerald Maldives Resort & Spa, яз зрозуміло із назви, знаходиться в одному із наймальовничіших куточків нашої планети. Мальдіви — не лише райська спокуса, але й можливість перезавантажитися, надихнутися поміркованістю та виваженістю філософії життя мешканців цього шматочку Едему, шлях до якого відомий усім.  Крім того, Emerald Maldives Resort & Spa — екокурорт, переваги якого оцінять ті, хто із усієї відповідальністю ставляться до майбутнього нашої планети. Відповідальність — запорука щасливого майбутнього для прийдешніх поколінь, тому навіть курорти потрібно нині обирати із розумом та чистим серцем.

Смак до життя: Поласувати аутентичною азійською кухнею в розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa-Фото 1

Завжди цікаво спостерігати за тим, як найдивовижніші та найзагадковіші культури сплітаються одна з  одною, створюючи симфонію життя — справжнього, відвертого та позбавленого манірності. На Мальдівах поєднуються акорди африканського містицизму, різнобарвності індійської культури, виваженості арабської філософії…Звичайно, цей мікс не був би повним без європейської точності та любові до правил та стандартів, а також азійського вміння насолоджуватися найціннішими моментами життя, які ми проводимо наодинці зі смаколиками. 

Смак до життя: Поласувати аутентичною азійською кухнею в розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa-Фото 2

 

Саме на останньому знаються кухарі ресторану Emerald Maldives Resort & Spa — The Asiatique Restaurant, додаючи до своїх страв не лише аутентичні смаки, але й використовуючи свіжі та вирощені локально інгредієнти. Найяскравішим проявом того, як культура зустрічається із традиціями можна назвати ресторан The Asiatique Restaurant — місце, де можна скуштувати найтиповіші та найрозповсюдженіші страви азійського світу. 

Читай также: Селена Гомес назвала причину неудачи всех своих романов 

Смак до життя: Поласувати аутентичною азійською кухнею в розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa-Фото 3

Смак до життя: Поласувати аутентичною азійською кухнею в розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa-Фото 4

Всі гості The Asiatique Restaurant зможуть насолодитися справжнім мистецтвом суші та типовими японськими рецептами: від рису до базових страв з локшини, а також безліччю варіантів вегетаріанських, м’ясних та розрахованих лише на дитячу публіку страв.  

Смак до життя: Поласувати аутентичною азійською кухнею в розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa-Фото 5

Смак до життя: Поласувати аутентичною азійською кухнею в розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa-Фото 6

“Родзинкою” кухні є стиль приготування на широкій залізній сковороді в оточенні гостей закладу, який відомий під назвою “теппаньяки”. Професіонали певні, що саме приготовані подібним чином страви зберігають максимум смаку та ароматики. На сковороді теппане можна готувати як вишукані морські інгредієнти, так і більш брутальні м’ясні чи зворушливі овочі. Звичайно, шоу, яке очікує всіх глядачів, варте окремих присвячень. 

Смак до життя: Поласувати аутентичною азійською кухнею в розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa-Фото 7

Смак до життя: Поласувати аутентичною азійською кухнею в розкішному готелі Emerald Maldives Resort & Spa-Фото 8

Щобільше, атмосфера ресторану, безумовно, зіграє фундаментальну роль в обранні місця для вечері, завдяки брутальному дизайну та екологічності. При створенні The Asiatique Restaurant було використано  такі матеріали, як чорний бамбук, який ідеально поєднується із природою Мальдівів, не змінюючи естетику  “природної елегантності” навколишнього середовища. Це буде, так би мовити, вишенька на торті, яка стане фінальним штрихом ідеально проведеного вечора.  

Статьи по теме