Small Talk: актриса Катерина Молчанова про фільм «Ми є, ми поруч»

Ми добре пам'ятаємо актрису Катерину Молчанову за ролями в "Моя бабуся Фані Каплан" та "Моя Русалка, моя Лореляй". Вона наповнює кожний кадр легкістю та нескінченою жіночністю. Про свою нову роботу - зйомки в стрічці "Ми є, ми поруч" Романа Балаяна вона розповіла Marie Claire.

Чому варто обов’язково сходити на цей фільм?

Це кіно нагадає вам що варто жити. Що ще половина літа попереду. Це справжнє кіно, приємний післясмак якого буде ще довго з вами. Це, врешті-решт, Роман Балаян, Ахтем Сейтаблаєв ну і Молчанова Катерина. І звісно, не можна не назвати ще одного головного героя, це місто Київ. Подивившись кіно ви, нібито прогуляєтесь містом разом із героями. Про неймовірну музику і операторську роботу я взагалі мовчу, це треба почути та побачити на великому екрані.

Свого часу мене настільки вразило інтерв’ю з Романом Балаяном, що його фрази я не раз цитувала в інших інтерв’ю. Вам пощастило працювати під його керівництвом. Яка з його фраз, жартів тепер у вас асоціюється з ним?

Так і не пригадаєш одразу… «я народних навчив і тебя навчу». Напевно, для мене це головна фраза. Або от! «О! Молчанова?! Знов ти?» Роман Гургенович великої душі людина, він може нескінчено розповідати свої історії і їх знов і знов цікаво слухати А як він сміється зі своїх анекдотів, це завжди так щиро (усміхається).

Як ви готувалися до ролі?

За декілька місяців до знімального періоду, коли вже була затверджена, я виблагала зустріч з режисером. До зустрічі у мене був підготовлений довжелезний список із питаннями, ідеями, пропозиціями, побачивши який, Балаян сказав: «Ти что, готовилась? Не надо тебе все это.» Залишок вечора він пригощав мене з кастинг директоркою Олею Клименко пиріжками зі столової кіностудії і коньяком. То було душевно (усміхається). Те ж саме було вже у нас із Ахтемом, коли ми підготувалися, вивчивши довжелезну текстову сцену, а виявилося, що Балаяну то все зовсім не потрібно.

Катя Молчанова 6

Катя Молчанова 4

Катя Молчанова 5

Катя Молчанова 2

Катя Молчанова

Катя Молчанова 1

Кадри зі стрічки «Ми є, ми поруч»

Це ваша перша робота з Ахтемом? Як швидко ви знайшли спільну мову?

Ахтем тоді вже був дуже відомий. Режисерська робота «Кіборги», участь у проєкті «Танці з зірками», власне шоу на телебаченні. Хвилювалася, звісно. Також всі попереджали мене що в нього легко закохатися. А виявилося, що це досить тиха, спокійна та інтелігента людина. Закохувати мене у себе він зовсім не збирався. Він та я в той в період зйомок були якісь досить розгублені. Загублені. Як і наші з ним герої.

Афіша фільму повертає до стрічки «Холодна війна», в ньому йдеться про нещасливе кохання. Фільми про яке кохання обираєте для перегляду ви? Яка ваша улюблена кіно love story?

Перше що спало на думку, то «Англійський пацієнт». Для мене то неймовірно передана хімія між партнерами на екрані. Ще пригадала «Любов» Гаспара Ное  у 3D. Ну і ще «Нелюбов» Звягінцева на днях нарешті подивилась. Всім любові з вами була я, #артисткамолчанова.

Фото надані Даша Тендітна, кадри стрічки «Ми є, ми поруч'»

Читайте також: МУЖЧИНА ГОВОРИТ: АХТЕМ СЕИТАБЛАЕВ, РЕЖИССЕР И АКТЕР

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме
Читайте также