UA
RU

Small Talk: Іван Фролов про свою першу весільну колекцію

Редагувати переклад
Кохання, пристрасть та секс – у ДНК бренду FROLOV, тож недивно, що ці складові - наскрізні лінії весільної колекції бренду та розмові про колекцію з Іваном Фроловим

Іван Фролов
 

Кохання, пристрасть та секс – у ДНК бренду FROLOV. Проте не можна відкидати обставини, час, настрій автора, які впливають на створення колекції. Що нового ви розповіли про себе в цій колекції, про що ми не знали до тепер?

Так, кожна наша колекція завжди під новим кутом дивиться на кохання, секс та провокацію, зберігаючи своє ДНК. Весілля – це одна з найінтимніших подій в житті пари, тому у FROLOV Bridal я вперше поділився дуже особистою історією своєї сім’ї. Це історія кохання моєї мами й тата: білі троянди, які він дарував їй в день освідчення (один зі символів колекції) та найпалкіша любов, яку я міг спостерігати в їх очах все своє життя.

За якими принципами ви підбирали матеріали для колекції?

Ми надихались архівними фото різних епох, які нам надіслали наші друзі, а також власними сімейними знімками. Тут ми завжди користуємось покликом серця, але й опираємось на такий надважливий фактор для нас, як зручність. Тому наші матеріали дуже легкі та приємні, щоб наречена могла почувати себе комфортно у будь-якому образі. Також наше натхнення було зображено у вінтажних зразках мережив, виготовлених легендарною французькою фабрикою Solstiss.

Згідно зі старою англійською традицією в нареченої в день весілля має бути щось старе, нове, взяте в борг та блакитне. Якщо перефразувати цю традицію, що має бути у нареченої, вбраної у FROLOV?

Тут все просто – для нареченої FROLOV достатньо бути в тотал-луці FROLOV.

Иван Фролов

Під час роботи над кожним проєктом, ми робимо великі та маленькі відкриття. Що нового ви дізналися в процесі роботи над колекцією про: вбрання для весілля, моду, себе?

Насправді ми маємо великий досвід роботи над customized-образами для наречених. Тому технічно ми були дуже підготовлені до випуску колекції. Але я був і досі залишаюсь зачарованим нашим дослідженням, яке ми провели серед друзів та за допомогою соцмереж. Я отримав величезну кількість весільних фотографій різних періодів XX ст. Вони всі настільки унікальні та красиві, що в процесі їх вивчення я вигадав безліч ідей для декількох наступних весільних колекцій! А їх простота, інтимність та відсутність помпезності стали моїми головними відкриттями під час роботи.

Переглядаючи кадри кампейну, на думку спадає стрічка «Дракула 2000» Копполи, в якій також знайшлося місце для наречених. Для кого з кіно персонажів вам хотілося б створити весільний одяг? 

Це б точно був дуже сексуальний і сміливий образ для Кетрін Тремпел, яку зіграла Шерон Стоун у «Основному інстинкті».

Фролов 9

Фролов 6

Фролов 1

Фролов

Фролов 5

Фролов 2

Фролов 4

Фролов 10

Фролов 7

Це ваші перші відвідини містичного Будинку з химерами? Він виявився таким, яким ви його собі й уявляли?

Мене з дитинства захоплював Будинок з химерами й це була моя мрія – провести там зйомку! Він оповитий такою кількістю легенд, у ньому стільки історії та історій різних людей, це заворожує. Я не мав та не вигадував собі жодних ритуалів у самому будинку. Але я настільки захопився зйомкою, що не міг зупинитись фіксувати весь цей процес на плівку. І так окрім офіційного, у нас з’явився ще альтернативний кампейн FROLOV Bridal – мій власний погляд на існування колекції у Будинку з химерами.

Фото надані прес-службою

Читайте також: БРЕНД FROLOV ОГОЛОСИВ ПРО ВИХIД ПЕРШОЇ BRIDAL COLLECTION

Статьи по теме