UA
RU

Small Talk: Олег Псюк, фронтмен KALUSH про фільм «Королі репу»

Редагувати переклад
З 3 серпня на великі екрани вийшов  фільм «Королі репу». Стрічку, яка поєднала кримінальну інтригу, любовну історію та яскраву музику, порівнюють із культовим фільмом «8 миля» та називають «новим українським блокбастером». Один з саундтреків до фільму - композиція гурт Kalush. Про кіно, український реп та фіт мрії в інтерв'ю розповів фронтмен гурту Олег Псюк.

Small Talk: Олег Псюк, фронтмен KALUSH про фільм «Королі репу»-Фото 1

Головний герой фільму «Королі репу», у якому звучить ваш трек, мріє стати відомим репером, щоб завоювати серце коханої дівчини. Яку мету ви ставили перед собою на старті кар’єри?

Я мріяв, щоб мої пісні були почуті й щоб до українського репу почали ставитися серйозно. Раніше взагалі існувало досить упереджене ставлення до україномовних пісень, до україномовного контенту, й особливо до українського репу. Я хотів довести, що в Україні вміють створювати класну музику ще до того, коли українське стало трендом. Сподіваюсь, що у нас вийшло.

Чому ви погодилися попрацювати над музикою до цього фільму?

Ми підтримуємо українське, популяризуємо українську музику, тож коли нам запропонували співпрацю з фільмом “Королі репу”, ми одразу погодились. Тим паче фільм про реп, а це наша ніша.

Зараз модні байопіки про життя відомих людей. Репери, до речі, також не лишилися осторонь. Ви слідкуєте за ними?

Певно бачив все, що виходило. Окремо виділити складно, запам’ятались серіал «Непокорні» (1 сезон) про Джиммі Айовіна і Dr. Dre, фільми «Тревіс Скотт: Дивись, мама, я вмію літати», «Ноторіус», ну і, звичайно, «2Pac: Легенда».

Small Talk: Олег Псюк, фронтмен KALUSH про фільм «Королі репу»-Фото 2

Заради благодійності ви розіграєте легендарну рожеву панаму. Є матеріальні речі, з якими ви не готові розлучитися?

Ні, таких речей не має. Нещодавно розіграли панаму з підписом Арнольда Шварценеггера серед тих, хто донатив на наш збір для Херсонської лікарні. Заради України нам нічого не шкода.

Для якого фільму з тих, що вийшли, ви б хотіли написати пісню?

Мене завжди дуже надихали різноманітні саундтреки, саме вони допомагають пройнятися емоціями в моменті. Назвати конкретні фільми наразі складно, але якщо продукт класний й нам подобається, то ми залюбки створимо пісню для фільму. З останніх пісень, які ми випустили, “Changes” могла б стати непоганим саундтреком. Втім можна розглядати й інші, адже кожен трек по-своєму особливий.

Який саундтрек грав у вас на повторі понад десять разів підряд?

Ой, ну це легко! Звичайно саундтрек Емінема до фільму «8 миля». Я люблю його творчість й хочу колись записати з ним фіт. 

В часи випробувань дуже важко не зневіритися. У що ви продовжуєте вірити?

Віримо в перемогу України й про те, що українська музика стане популярною в усьому світі. Надихає сам процес створення пісень, адже таким чином ми ділимося своїми особистими переживаннями, досвідом. А ще те, як реагують на наші пісні фани на концертах. Це неймовірні емоції, завдяки яким хочеться постійно створювати щось нове.

Читайте також: СТРІЧКА «Я, НІНА» ВИЙДЕ В КІНОТЕАТРАХ У ВЕРЕСНІ 

Статьи по теме