UA
RU

Small Talk: параолімпійська чемпіонка Оксана Боторчук, яка є прообразом героїні «Пульс»

«Пульс» — майбутня українська повнометражна спортивна драма режисера Сергія Чеботаренка, заснована на реальній історії української спортсменки, легкоатлетки, Параолімпійської чемпіонки Оксани Ботурчук. Оксана погодилася відповісти на запитання Marie Claire.

Якою була ваша реакція на ідею зняти фільм, покладений на вашу власну історію?

Щиро кажучи, відразу я не повірила. Про мене фільм ? І ще й художній. Ні-ні. Не те, щоб я не повірила Сергію (режисер — Прим.ред.), просто в той час змін та криз, в якому ми живемо, я була впевненна, що щось завадить. Довгий час, ми навіть нікому не розповідали, що знімається фільм про моє життя. Боялись наврочити (усміхається). Але процес пішов, і, дякувати Богу та знімальній групі, все вдалося. Для мене, фільм «Пульс» — це ще досі диво, яке стало реальністю.

Чи впливали ви на кастинг акторів?

Ні, я ні яким чином не впливала, але актори підібрані дуже професійно і дуже класно зіграли.

Оксана Боторчук

Чи співпрацювали, вели розмови з виконавицею головної ролі?

 Так, з виконавицею головної ролі Наталією Бабенко я познайомилась до початку зйомок. Вона приїздила до мене в Дніпро. Наташа відвідала моє тренування. Багато про що мене розпитувала, знімала, консультувалась, спостерігала за мною. Вона дуже відповідально підійшла до виконання ролі, і вважаю впоралась на всі 100 %. І протягом зйомок режисер також часто радився, запитував, щось уточнював, і мені це було дуже приємно і цікаво. Долучитись до знімального процесу, це для мене було щось неймовірне.

Що головне в досягненні успіху?

Мати мрію або мету. Мати віру в свої сили, що все вийде. Тільки позитивний настрой, навіть у випадку невдачі пробувати і пробувати. Підтримка — родни, рідних, друзів, команди професіоналів. Усі ці складові, як на мене, надають крила, на яких можно досягти успіху (усміхається).

Оксана Ботурчук 2

Про що ви думали, коли перемагали в чергове? Якою саме була ваша перша думка?

«Дякую, Боже!» І звісно відчувала радість і щастя. Адже втриматись на п’єдесталі завжди важче, ніж досягти його. Коли ти виходиш на доріжку чемпіоном, відповідальності вже більше. Звісно, кожен старт не схожий на попередній. Відчуття, стан, емоції. Особливо, коли з’явилась сім’я та діти. Але кожного разу, я мрію та намагаюся зробити все, щоб гідно захистити прапор своєї країни, і стояти на п’єдесталі пошани.

Дякуємо за допомогу в организації інтерв’ю кінотеатр Сінема-Сіті, де можна переглянути стрічку «Пульс»

Фото надала прес-служба

Читайте також: НОВАЯ РУБРИКА: MOODBOARD ВЕРЫ БРЕЖНЕВОЙ 

Статьи по теме