UA
  RU

  «Смерть на Нілі»: повернення бельгійського детектива Еркюля Пуаро 

  У столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбулась гала-прем’єра детективного фільму «Смерть на Нілі». 

  Олена Лавренюк


  Жан Гріцфельдт

  Серж Смолін Сергей Пайетт


  Режисер Кеннет Брана («Тор», «Гамлет») і сценарист Майкл Ґрін («Той, хто біжить по лезу 2049», «Логан») почали обговорювати можливість подальшої екранізації творів Аґати Крісті після успішного фільму «Вбивство у Східному експресі». Запланувавши створити кінематографічний всесвіт відомої письменниці, творці зупинилися на історії «Смерть на Нілі». Довгоочікувана стрічка виходить на великі екрани з 10 лютого. 

  Фільм розказує про відпочинок бельгійського детектива Еркюля Пуаро на борту гламурного пароплава у Єгипті. Усе йде шкереберть після трагічного завершення медового місяця однієї ідилічної пари. І відпустка Пуаро перетворюється на страхітливий пошук убивці. Історія розгортається на тлі епічних пейзажів з широкими пустелями та величними пірамідами Гізи. У ній є місце неприборканій пристрасті та паралізуючим ревнощам, групі бездоганно вдягнених героїв-космополітів, а також чималій кількості сюжетних поворотів, що змусять глядача ламати голову до кінця, аж до шокуючої розв’язки.

  Я Победа і Берлін


  Хайятт

  Тоня Ноябрева

  Любомир Левицький  Аґата Крісті – одна з найвідоміших письменниць усіх часів. Вона вдало закручує свої сюжети і глибоко проникає у людські почуття. Її історії захоплюють неймовірними таємницями вбивств. 

  Ірина Татаренко Ольга Василь Денисюк


  Наталка Карпа Соломія Вітвицька

  Богдан Юсіпчук
   

  Стрічка «Смерть на Нілі» показує силу неприборканої пристрасті в гламурному оточенні.  Еркюль Пуаро отримає можливість бути свідком незліченних багатств, влади, грошей, впливу, романтики, розкішного одягу, вишуканого вина та неймовірних подорожей. Проте в центрі цього є щось гниле. Це змушує і детектива, і глядача почуватись незручно та створює відчуття напруги протягом усього фільму.


  Фото надала пресслужба

  Читайте также: SMALL TALK: ДИЗАЙНЕР КСЕНИЯ ШНАЙДЕР ПРО SUSTAINABILITY

  Статьи по теме