UA
RU

«Смерть на Нілі»: повернення бельгійського детектива Еркюля Пуаро 

Редагувати переклад
У столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбулась гала-прем’єра детективного фільму «Смерть на Нілі». 

Олена Лавренюк

Жан Гріцфельдт

Серж Смолін Сергей Пайетт

Режисер Кеннет Брана («Тор», «Гамлет») і сценарист Майкл Ґрін («Той, хто біжить по лезу 2049», «Логан») почали обговорювати можливість подальшої екранізації творів Аґати Крісті після успішного фільму «Вбивство у Східному експресі». Запланувавши створити кінематографічний всесвіт відомої письменниці, творці зупинилися на історії «Смерть на Нілі». Довгоочікувана стрічка виходить на великі екрани з 10 лютого. 

Фільм розказує про відпочинок бельгійського детектива Еркюля Пуаро на борту гламурного пароплава у Єгипті. Усе йде шкереберть після трагічного завершення медового місяця однієї ідилічної пари. І відпустка Пуаро перетворюється на страхітливий пошук убивці. Історія розгортається на тлі епічних пейзажів з широкими пустелями та величними пірамідами Гізи. У ній є місце неприборканій пристрасті та паралізуючим ревнощам, групі бездоганно вдягнених героїв-космополітів, а також чималій кількості сюжетних поворотів, що змусять глядача ламати голову до кінця, аж до шокуючої розв’язки.

Я Победа і Берлін

Хайятт

Тоня Ноябрева

Любомир Левицький

Аґата Крісті – одна з найвідоміших письменниць усіх часів. Вона вдало закручує свої сюжети і глибоко проникає у людські почуття. Її історії захоплюють неймовірними таємницями вбивств. 

Ірина Татаренко Ольга Василь Денисюк

Наталка Карпа Соломія Вітвицька

Богдан Юсіпчук
 

Стрічка «Смерть на Нілі» показує силу неприборканої пристрасті в гламурному оточенні.  Еркюль Пуаро отримає можливість бути свідком незліченних багатств, влади, грошей, впливу, романтики, розкішного одягу, вишуканого вина та неймовірних подорожей. Проте в центрі цього є щось гниле. Це змушує і детектива, і глядача почуватись незручно та створює відчуття напруги протягом усього фільму.

Фото надала пресслужба

Читайте также: SMALL TALK: ДИЗАЙНЕР КСЕНИЯ ШНАЙДЕР ПРО SUSTAINABILITY

Статьи по теме