UA
RU

Соборність духу: в Києві пройде фестиваль актуальної культури 

Редагувати переклад

21 та 22 січня відбудеться фестиваль актуальної культури, присвячений Дню Соборності. Це колаборація від мистецьких проєктів Пожежа, На часі, ARSENAL XXII та бару Вогник. 

Соборність духу: в Києві пройде фестиваль актуальної культури -Фото 1

“Образ однієї, єдиної нероздільної вільної самостійної України «від гір карпатських аж по кавказькі» став національним ідеалом, на якому зійшлися політичні сили України початку XX ст. І нині ідея соборності лишається інтегральним фактором та чи не єдиним незмінним положенням програмних цілей національно-визвольного руху. Цей день є вкрай важливим для єднання та спільної синергії творчих угрупувань задля візіонерства, котре є необхідною передумовою для уявлення та побудови майбутнього”, — діляться організатори в telegram-каналі На Часі.

Протягом дводенного фестивалю гості зможуть відвідати музичні виступи як легендарних Аква Віта, the unsleeping, так і представників молодої сцени — badwo7h, dobryva, the lazy jesus, oi fusk та інші. Окрім масштабної музичної програми організатори підготували лекції про сучасне українське кіномистецтво та соціальні тренди. Також на благодійному тату-марафоні від Acupuncture Kyiv тату-волонтери на чолі з організатором ініціативи Sasha_animal робитимуть тату за донат для ЗСУ.

Статьи по теме