Пропонуємо не гаяти час, а займатися корисними речами: від переглядів онлайн-концертів до онлайн-освіти.
Карантин в Україні, столиці та більшості компаній вводить корективи в наші плани, але заради здоров’я варто вдатися до таких заходів. Поки доводиться працювати з дому, є час та можливість зробити багато корисного. Наприклад, заощадити гроші на походах у кіно та ресторани, а натомість прочитати кілька книг і зайнятися самоосвітою. Розповідаємо, як ми плануємо провести карантин і яким заняттям пропонуємо присвятити вільний час.
Читайте також: Основні заходи у Києві, які перенеслися через карантин у зв’язку з коронавірусом
Поки офлайн-кінотеатри переживають не найкращі часи через скасування та перенесення десятків сеансів, для стрімінгових сервісів настали золоті часи. Якщо ви ще не встигли оформити передплату на Netflix або Apple TV+, ніколи не пізно надолужити втрачене.
Українські стрімінгові сервіси не такі численні, як іноземні, але ринок розвивається, і це вже добрий початок. Оскільки в найближчі кілька тижнів на прем’єри фільмів не потрапити, можна переглянути останні вітчизняні релізи на сервісі Takflix, а серіали в українському озвученні і не тільки на Мегого.
Читайте також: 10 порад, як почати займатися спортом вдома
Спортзали закриваються, але це не означає, що про спорт можна забути до найкращих часів. Домашні заняття ніхто не скасовував! Дисципліна в умовах карантину, мабуть, останнє, чого хочеться дотримуватися дисципліна. На допомогу прийдуть програми та тренування в режимі онлайн. Наприклад, завантажте Тренувальний клуб Nike, де зібрано десятки тренувань, які можна виконувати вдома.
Салони краси, як і всі громадські місця, на час карантину закриті, але це не означає, що варто відмовитись від бьюті-процедур. Влаштуйте собі SPA-вечір анітрохи не гірше, ніж у салоні: наберіть ванну, додайте морську сіль, піну, запаліть свічки та насолодіться тишею, наскільки це можливо.
Читайте також: Все, що потрібно знати про салонні процедури для брів
Карантин зовсім не означає, що життя стає на паузу. Багато університетів проводять онлайн-заняття, а офісні співробітники живуть з таким самим режимом, тільки працюють віддалено. Оскільки залишиться багато вільного часу, який ми зазвичай витрачаємо на прокрастинацію або зустрічі з друзями, можна присвятити його кориснішим речам. Наприклад, пройти онлайн-курси. Тим більше, що десятки з них доступні безкоштовно:
Під час карантину особливо не розгуляєшся, тому саме час згадати, чим ви любите займатися і на що давно не вистачало часу. Малювання, в’язання, співи, розтяжка, читання книг, вивчення творчості Квентіна Тарантіно? Знайдіть нове або давно забуте хобі, щоб зайнятися на період тимчасової ізоляції чимось справді корисним.
Читайте також: Книга місяця: «Як ходити до музею» Ідема Йохана
Чи не курсами єдиними! Прогуляйтеся найкращими музеями світу в режимі online. Звичайно, це не зрівняється з можливістю побачити все на власні очі, але такий варіант анітрохи не гірший. Додати до списку must visit паризький Лувр, музей Ван Гога в Амстердамі або Метрополітен-музей.
21 березня український гурт «Фіолет» мала виступати на розігріві у британських альтернативників Nothing But Thieves, але через пандемію концерт перенесли. Колектив вирішив не залишати фанатів без своєї творчості та влаштує концерт у режимі онлайн на своєму YouTube-каналі. Відчайдушні часи вимагають відчайдушних заходів, але чим ще зайнятися під час карантину? Не плануйте 18 березня о 21:45, а слухайте квартирник «Фіолета».