UA
RU

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»

Редагувати переклад

Канал «Україна» продовжує роботу над масштабним вокальним проєктом «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now компанії Banijay Rights. Народні таланти вийдуть на велику сцену, де їхні долі вирішать одразу 100 успішних артистів, серед яких GROSU, Артем Пивоваров, Анастасія Приходько, Арсен Мірзоян, Анна Трінчер, Ivan NAVI, Наталка Карпа, Vlad Darwin, KISHE і LILU.

Популярний артист і саундпродюсер Артем Пивоваров зізнається – для нього участь у вокальному-шоу «Співають всі!» – це можливість відкрити нові таланти, які мають всі шанси стати учасниками його проєктів.

«Я дуже заінтригований і натхненний. Для мене це можливість розкрити нові грані свого продюсерського начала, оскільки я працюю не тільки з топовими, але і з молодими артистами. Якщо пощастить і «зійдуться зірки», хто знає, можливо, я знайду артиста, з яким мені захочеться попрацювати над його першим матеріалом і альбомом після проєкту. Як я вже неодноразово говорив у своїх інтерв’ю, ми з командою плануємо в майбутньому розширювати горизонти нашого продакшну і шукаємо таланти», – поділився Артем Пивоваров.

Не виключає творчих колаборацій з артистами і зірка українського шоу-бізнесу, співачка і акторка GROSU: «Мені було б дуже цікаво зайнятись продюсуванням і у мене є кілька проєктів у голові. Це абсолютно протилежні мені проєкти».

Але кожен учасник повинен не просто отримати шанс вийти на велику сцену, а й зачепити іменитих людей, а це зробити досить непросто, адже у кожного є свої погляди на творчість – і це найцікавіше!

«Насамперед я звертатиму увагу на те, як людина виконує пісню, чи відчуває та розуміє вона те, про що співає! – каже співачка, учасниця гіпершоу «МАСКА» Анастасія Приходько. – Так, я дуже сувора у цьому плані, пісня – це не просто три хвилини, кожна пісня – це історія, і вставати просто так я не буду».

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»-Фото 1

А от співачка LILU може стати тим самим «добрим поліцейським» для учасників. Артистка зізнається – їй складно не надати підтримку талановитим людям, а інколи вона навіть готова підтримати учасників за сміливість з’явитись перед великою «сотнею».

За останні кілька років співачка, блогер і акторка Анна Трінчер неодноразово і брала участь, і була у складі журі на різних вокальних конкурсах, особливо дитячих і підліткових. Тому насамперед розглядатиме людину, яка виходить на сцену, як артиста.

 

«Вона має бути мегахаризматичною, вміти прикувати до себе увагу, одягатись і рухатись так, щоб передати драматургію і настрій пісні. У наших учасників завдання непросте – включити в цю емоцію цілих 100 музичних експертів, передати закладений сенс, здивувати нас. Але артист стає живим саме тоді, коли весь зал і всі люди, які його слухають, максимально вникають і співпереживають разом із ним», – коментує артистка.

Читай также: Алисия Викандер в рыцарском хорроре

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»-Фото 2

Відомий співак Ivan NAVI запевняє – не кожен артист здатний його зачепити, тому головне, на що він звертатиме увагу – харизма: «Вона може бути природньою, але також її можна доопрацьовувати. Адже кожна людина від народження по-своєму харизматична – хтось більше, хтось менше. І на це впливають різні чинники».

Для співака, продюсера і кліпмейкера KISHE не менш важлива віддача артиста, його талант і чесність. А ось найскладнішим завданням артист вважає обрати переможця із кращих. Але справжнім професіоналам, які зібралися на проєкті – все до снаги.

«Професіонал повинен добре розбиратись у вокалі, постановці голосу, образі, подачі матеріалу. Але, на мій погляд, у таких шоу спрацьовує інший критерій – виконавець або чіпляє, або ні. Вже потім, коли учасник заспівав, ти розкладаєш все по поличках, але, якщо тебе зачепило і тримає – треба голосувати!» – переконана співачка Наталка Карпа.

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»-Фото 3

І Арсен Мірзоян повністю згоден зі своєю зірковою колегою: «Головне, щоб мурашки по тілу бігли! А якщо це відчую не тільки я, то відкрито скажу: «Я хочу з тобою співати!».

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»-Фото 4

Відомий співак, композитор і сонграйтер Vlad Darwin навіть дав кілька порад учасникам, які допоможуть досягти успіху: «Перша – спостерігайте за успішними і знаменитими артистами. А друга – на сцені забувайте про себе, заривайте своє его, віддавайтесь музиці і насолоджуйтесь! Літайте! Великого, високого і красивого вам польоту!»

Стали відомі імена другої десятки зіркових суддів шоу «Співають всі!» каналу «Україна»-Фото 5

Нагадаємо, згідно з правилами шоу «Співають всі», завдання учасника – виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому. Що гучніше звучить хор «сотні», то більше шансів у конкурсанта дійти до фіналу і поборотися за перемогу. У тому випадку, якщо вокалісти наберуть однакову кількість балів (розрахованих із загальної кількості зірок, які долучилися до виступу), і журі не зможе визначити сильнішого, останнє слово буде за зірковим капітаном «сотні» – народною артисткою України Наталею Могилевською. Переможець проєкту отримає грошовий приз у розмірі півмільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходитиме це музичне шоу. Ведучим грандіозного проєкту «Співають всі» стане популярний шоумен, зірка гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук.

 

Статьи по теме