UA
RU

Стало відоме ім’я першого зіркового детектива гіпершоу «МАСКА»

Редагувати переклад
Загадкове та неймовірно видовищне шоу «МАСКА» за ​​популярним форматом The Masked Singer, який став найгучнішим хітом у всьому світі, скоро побачать українські глядачі. 

Стало відоме ім’я першого зіркового детектива гіпершоу «МАСКА»-Фото 1

Канал «Україна», який створює українську адаптацію оригінального телепроєкту, активно готується до прем’єри. І нарешті розкриває ім’я першого зіркового детектива шоу. Ним стане відома співачка, улюблениця глядачів, поп-королева сцени Оля Полякова.

Пісні Олі Полякової неодмінно стають головними хітами країни, на її концертах завжди аншлаги, а кліпи збирають багатомільйонні перегляди на Youtube. Артистка робить найгучніші в Україні концертні шоу, які з цікавістю обговорює вся країна, адже вона як ніхто інший знає, як створити атмосферу справжнього свята. До того ж Оля завжди говорить, що думає, і за це її так люблять українці. Співачка підтримує прекрасні стосунки з багатьма українськими зірками, тож проникливість і досвід допоможуть їй висувати різні версії, хто ж може ховатися під химерними костюмами.

«Я дуже рада стати детективом найкрутішого шоу на телебаченні, яке завоювало любов сотень мільйонів глядачів у всьому світі. Тому що бути учасником мені було б складно. Мене ж одразу відгадають через мій тембр голосу. Навіть якщо буду в перуці, в окулярах і в костюмі бомжа, щойно я відкрию рота, одразу повернеться 10 осіб і скаже, що це Оля Полякова (сміється). Тому що сплутати мій голос неможливо ні з ким», – впевнена Оля Полякова.

Стало відоме ім’я першого зіркового детектива гіпершоу «МАСКА»-Фото 2

Разом з командою зіркових детективів, імена яких тримають поки в секреті, артистка коментуватиме виконання, постановки учасників, їхні вокальні дані, а також допомагатиме глядачам вгадати – хто ж ховається за маскою.

Читай также: Образ дня: Кайли Дженнер демонстрирует самый праздничный лук 2020 года 

«Оля знає все про український шоу-бізнес і всіх його учасників. Вона розумна, кмітлива і дуже прониклива. Тому в шоу «МАСКА» Оля Полякова відгадуватиме учасників за їхнім стилем виконання та поведінкою. А її неповторне почуття гумору додасть нашому шоу особливої ​​атмосфери веселощів», – коментує директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Завдання зіркових детективів у музичному шоу «МАСКА» – разом з телеглядачами постаратися зрозуміти, які знаменитості ховаються під масками. Включаючись у цю захоплюючу гру, вони також проаналізують підказки, які учасники даватимуть перед виступами і поставлять їм запитання.

Як повідомлялося раніше, український проєкт «МАСКА» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вражає своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» на каналі «Україна» стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Та їхні особистості – таємниця, розгадати яку повинні глядачі. Ведучим телепроєкту стане Володимир Остапчук.

Статьи по теме