UA
RU

Стартує друга частина фестивалю Am I Jazz?

Редагувати переклад

25-го листопада. 

Am I Jazz?

25 листопада починається друга частина фестивалю афро-американської та імпровізаційної музики Am I Jazz?. Цього року фестиваль святкує своє 5-річчя зазираючи у середину локальної сцени: презентує проєкти, що позбавлені належної уваги та пропонує нові колаборації.

У день страту  з «Клоузеру» наживо пройде трансляція Dennis Adu Big Band, що виконає програму з аранжувань оригінальних п’єс учасників оркестру. 26 та 27 листопада відбудуться концерти представників українського авангарду Ігоря Цимбровського та Світлани Няньо. А також прем’єри двох експериментальних дуетів, створених спеціально для фестивалю: медіа артиста Геогрія Потопальского (UN) з контрабасисткою Крістіною Кірік (28.11), та електронного продюсера Дмитра Авксентьєва (Koloah, Voin Oruwu) з трубачем Деннісом Аду (29.11). Усі концерти розпочинатимуться о 21:15.
 
Нагадаємо, що 11-15 листопада пройшла перша частина фестивалю, де Am I Jazz? представив міжнародній аудиторії шоукейси гуртів Dennis Adu Quintet, Yuriy Seredin Quartet, Danylo Vinarikov Ensemble, IMAGOjazz та Marevo.