UA
RU

Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021

Редагувати переклад
23 вересня розпочинається Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів
Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021-Фото 1

До програми найбільшого інтерактивного кінофестивалю ввійшло десять стрічок.  Українці вже в п’ятнадцятий раз приєднаються до глядачів у всьому світі та візьмуть участь у виборі переможців. Традиційно Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів відкриває нові імена в кінематографі. Зокрема, режисерові фільму «Смерть від рукостискання» Гадсону Флінну на час зйомок було лише 16 років. Це комедійна картина про його рідний Нью-Йорк в епоху пандемії Covid-19.

Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021-Фото 2

Просякнуті гумором також стрічки «Грубі» (Велика Британія), «Синдром Арчибальда» (Франція) та «Месьє Кашемір» (Канада).

Драма «Занадто пізно» та анімаційний фільм «Аврора» – це жіночий погляд на різні життєві періоди режисерок із Франції та США відповідно.

До фільмів на серйозні злободенні теми можна віднести норвезький «Санчатний хор», який торкається проблеми біженців, досліджує співіснування їх із місцевими громадами та пропонує свіжий погляд на вирішення конфліктів, а також канадсько-афганська «Погана прикмета» – стрічка про жінку, яка змушена давати раду з суворими обставинами в Афганістані.

Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021-Фото 3

Італійська драма «Закрите для світла» повертає глядача в минуле, щоб зосередитись на одній події Другої світової війни в Італії, а британська драма «Крадійка» досліджує вплив цієї війни на наступні покоління.

Читай также: Листья желтые: 8 фильмов с осенней атмосферой

Усі роботи-фіналісти Мангеттенського кінофестивалю короткометражних фільмів автоматично кваліфікуються для номінації на премію «Оскар». Так, одразу двоє фіналістів торішнього фестивалю – «Біле око» та «Подарунок» здобули номінацію на премію Американської кіноакадемії 2021.

Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021-Фото 4

Цієї осені щорічний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів проходить у 24-й раз – і об’єднує 100 000 поціновувачів короткого метра на понад 400 локаціях 6 континентів. Стати членом міжнародного журі та взяти участь у виборі найкращих короткометражки та актора (-ки) року можуть усі охочі – достатньо заповнити бюлетень для голосування після сеансу. Переможці будуть оголошені 4 жовтня 2021 року на сайті www.manhattanshort.com. Фестиваль проходить в українських кінотеатрах з 23 вересня до 3 жовтняВідкриття відбудеться 22 жовтня о 19:00 у столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver). Фільми демонструються в українській озвучці.

Стартує Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів 2021-Фото 5

В Україні організатором Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів виступає компанія «Артхаус Трафік» за традиційної підтримки торговельної марки Stella Artois.

Статьи по теме