Новорічний декор: тонкощі та пустощі.
Новий рік – по праву вважається найголовнішим святом для багатьох із нас. Символ оновлення та підбиття підсумків, символ радості та об’єднання з найближчими людьми. Ми прагнемо, щоб наш святковий стіл був не просто набором смачних страв, а й головним атрибутом чарівної новорічної ночі.
Хвойні мотиви обов’язкові. Причому для композицій краще брати сосну, ніж ялинку. При такому виборі ваш новорічний букет протримається в рази довше. Відмінний варіант – декоративні туї в акуратних горщиках. Їх можна прикрасити на свій смак і отримати міні-ялинки на святковому столі.
Читайте також: НОВОРІЧНИЙ ПЕРЕПОЛУХ: ЯК КРАСИВО УКРАСИТИ СВЯТОВИЙ СТІЛ
Додайте імбирні пряники та часточки сушеного апельсина – у звичну композицію із хвойних гілочок та свічок. Це чудове рішення для тих, до кого на свято заглянути маленькі гості. Як показує практика, діткам дуже подобається, що декор не лише гарний, а й їстівний. Їх же, до речі, можна залучити до приготування цих пряників – це стане завзято розвагою і прекрасним приводом зробити щось спільно.
Шишка, до якої прикріплено ім’я гостя, буде оригінальним вказівником місця за столом для кожного запрошеного, якщо ви очікуєте на велику компанію. Емоційних переваг тут також маса – по-перше, збираючи шишки в сусідньому парку або лісі, ви відірветесь від комп’ютера і зможете відчути, що зима справжня, а свято стрімко наближається. Це заняття може бути своєрідною медитацією серед передноворічного вихору завдань. А по-друге, гості часто забирають ці шишки, як сувеніри, і ще довго згадують про організоване вами свято.
Композиції з мандарин та калини – яскраві акценти для лаконічного накриття столу. Лайфхак – це чи не єдиний спосіб зберегти мандарини у цілісному стані до ранку 1 січня. Беріть на замітку!
Читайте також: 5 ПОМИЛОК У ДИЗАЙНІ ІНТЕР’ЄРА, ЯКІ НЕ КОЛИШЕ
Пляшки з напоями — поле для вашої фантазії: придбані в магазині або зроблені своїми руками одяг легко перетворять їх на Санта Клауса, Сніговика або будь-якої міфічної істоти, яка близька і дорога вашій компанії. Якщо спантеличитися заздалегідь, то можна підготувати макет етикетки, наприклад, з фото гостей та побажаннями, і наклеїти її на ту, яку спочатку пропонує виробник.
Порожні пляшки теж не можна залишати без уваги – якщо вставити в них пару соснових гілочок, вийде маленьке чаклунство. Також не забуваємо про прилади – гілочка вічнозеленої рослини, яким прикрашені серветки або набір з ножа та вилки, створить правильний настрій святкової вечері.
Цінуйте моменти, святкуйте лише у колі улюблених людей та обов’язково прикрашайте світ навколо себе!