UA
RU

Українка Таню Муіньо зняла кліп для Cardi B

Українська режисерка Таню Муіньо зняла новий яскравий кліп. Цього разу — для американської реперки Cardi B на нову пісню Bongos. 

Українка Таню Муіньо зняла кліп для Cardi B-Фото 1

8 вересня вийшов новий відеокліп реперки Cardi B. Пісню Bongos вона співає разом з ще однією реперкою — Megan Thee Stallion. А режисером кліпу стала українка Таню Муіньо. 

Таню Муіньо вже працювала з Cardi B над кліпом Up. Також Таню знімала кліп для Lizzo на пісню Rumors, яку співачка виконала разом з Cardi B. Українка працювала з Семом Смітом, Doja Cat, Розалією, Post Malone і the Weeknd. А її відео для Гаррі Стайлза на пісню As It Was було відзначене нагородою MTV Video Music Awards

Українка Таню Муіньо зняла кліп для Cardi B-Фото 2

Цікаво, що над відеокліпом Bongos також працювала команда Pucci. На замовлення стиліста Колліна Картера відомий Модний дім створив цілу «кімнату Pucci». Італійські майстри розробили фірмовий прінт спеціально для Cardi B, пошили вбрання і надали таку саму тканину для декору кімнати. Також нею декорували улюблене взуття співачки — черевики So Kate від Christian Louboutin. Образ завершили зробленими на замовлення окулярами від Selfhood. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Tanu Muiño

Статьи по теме