UA
  RU

  ТЕАТР ДИТЯЧОЇ ТРАВМИ І КОМЕДІЇ: ПРЕМ’ЄРА ВІД РАЁК У ВИКОНАННІ ДИТЯЧОГО ХОРА

  Редагувати переклад

  Київський дует Раёк представляють відео на сингл «Онемели» з дебютного альбому «Море огня». Оксану Несененко (вокал) замінив дитячий хор art music school «Zabava», а звучання композиції стало ще більш зловісним. Коли діти співають «Мои раны, раны, раны, кровоточат без конца, не голодная, но ночью постоянно ем сердца» – кому завгодно стане трохи не по собі.

  ТЕАТР ДИТЯЧОЇ ТРАВМИ І КОМЕДІЇ: ПРЕМ’ЄРА ВІД РАЁК У ВИКОНАННІ ДИТЯЧОГО ХОРА-Фото 1

  Друга половина дуету, Павло Слободянюк (біти), коментує:

   

  «»Онемели» — пісня про змужнілого нарциса, нездатного відчувати жодних почуттів, але здатного, немов вампір, висмоктувати почуття і життя з інших. За чарівною та харизматичною фасадом завжди ховається демон, і «Онемели» — сповідь демона від першої особи. Пам’ятаєте, в давньогрецьких «Метаморфозах» німфа зачарувала горезвісного Нарциса? Герой закохався сам у себе і зачах? Тільки ось причина його смерті — не любов, а голод. Цитата: «Бадьорості немає, ні сил, всього, що, бувало, полонило / Тіла немає, яке вона любила» … Тому я співчуваю, як жертвам аб’юзивних нарцисичних відносин, так і самим нарцисам. Вони – мучителі, що мучаються самі. Та порожнечею всередині.

   

  Що стосується ідеї з дитячим хором … Вона прийшла … якось сама собою. Діти – квіти життя, і в якомусь сенсі ці квіти – іноді нарциси: в дитинстві рідко відчуваєш емпатію, адже спочатку вчишся усвідомлювати себе і свої бажання, і тільки потім – усвідомлювати інших і їх бажання. І це нормально»

   

   

  Відео