UA
RU

Телеканал «Дом» — розважально-інформаційний канал для всієї родини

Редагувати переклад
Ефірне мовлення та редакційна політика телеканалу спрямовані на тимчасово окуповані території України, але завдяки інноваційному та творчому підходу до формування сітки жителі будь-яких громад, які бажають знати правду без "кривих дзеркал" олігархічних або проросійських медіа, мають реальну можливість дивитися контент через плеєр на сайті kanaldom.tv, а також на платформах MEGOGO, OLL.TV, OmegaTV, youtv та Sweet.tv.  

Телеканал «Дом» — розважально-інформаційний канал для всієї родини-Фото 1

«Дом» — це не лише ефірне мовлення, але й діджитал-платформи, де аудиторія може не тільки переглядати новини та програми, але й коментувати та поширювати улюблені матеріали.  

Програми та шоу каналу щомісяця дивляться сотні тисяч людей. Він є в усіх популярних у світі соціальних мережах. Варто зауважити, що  лише в YouTube за останні 11 місяців кількість переглядів сягнула понад 41,2 млн. Пропонуємо вам ближче ознайомитися з пропозиціями телеканалу «Дом».

Свій день радимо зустрічати з кулінаром Чабою Бакошем та ведучими Костянтином Войтенком, Костянтином Октябрським, Анастасією Касіловою та Анною Кузіною в шоу «Утро Дома», до студії якого щодня запрошують зірок українського шоубізнесу, спорту та науки. Підсумкові новини щодня о 19:30 та відразу після них інформаційно-аналітичний проєкт «Украина на самом деле» дивляться в YouTube по всій Україні та у світі, зокрема в РФ, Білорусі, Казахстані, Німеччині, США, Польщі та інших країнах.

Завдяки співпраці та генеральному медіапартнерству з Федерацією боксу України канал «Дом» показує спорт найвищого рівня, транслюючи чемпіонати світу та Європи. У телепрограмі також можна знайти найкращі українські та іноземні повнометражні фільми та серіали. Крім того, є освітня дитяча анімація, а також великий вибір документальних фільмів.

З 20 грудня в ефір вийде очікувана прем’єра — скетчком власного виробництва «Фіма» — і це тільки «перша ластівка». Наступного року на глядачів телеканалу «Дом» чекає низка прем‘єр серіалів та різних шоу. На новорічні дні канал подарує аудиторії можливість відчути атмосферу справжнього свята з живими концертами популярних українських виконавців.

Читайте також: На музичній хвилі: гурт KADNAY про натхнення, мотивацію та щоденні ритуали

Телеканал «Дом» надає інформаційну підтримку національним та міжнародним проєктам, соціальним ініціативам та спортивним федераціям. Так, наприклад, лише у 2021 році телеканал «Дом» став інформаційним медіапартнером понад 70 таких заходів.

Таким чином, в ефірі можна знайти останні новини зі світу українського спорту, поспостерігати за перебігом масштабних форумів та фестивалів, а також дізнатися, як допомогти нужденним сім’ям з тимчасово окупованих територій через проєкти партнерських благодійних фондів. 

Включайся!

Статьи по теме