«The art of charity»: Головний лот аукціону — картина Віктора Виниченка

Презентуємо перлину благодійного вечора Marie Claire в колаборації із Міжнародним самітом мерів та Milano Torino Vermuteria

«The art of charity»: Головний лот аукціону — картина Віктора Виниченка-Фото 1


Marie Claire продовжує опікуватися важливою соціальною проблемою, а тому  разом зі співзасновниками ініціативи організовує благодійний аукціон. Мета заходу дуже претензійна, проте здійсненна: зібрати 300 000 грн на підтримку “Сонячної майстерні”.     

Marie Claire є співзасновником благодійної ініціативи разом з Міжнародним самітом мерів та Milano Torino Vermuteria. От і лоти майбутнього аукціону мають бути не лише потужним соціальним закликом, але й справжніми витворами мистецтва.    


Благодійний аукціон “The art of charity” може похизуватися достатньою кількістю лотів сучасних українських художників. Роман Мінін, Євген Лісняк, Анна Кострицька, Андріанка Чухній — роботи цих творців злободенного культурного простору ми вже презентували. Проте, наразі дійшов ряд й до справжньої перлини аукціону — картини “Human” Віктора Виниченка. Можливо, саме завдяки назві ви здогадаєтеся про те, що саме зображено на роботі, але відкривати нові горизонти уяви своїх поціновувачів — чи не найважливіше завдання сучасного митця. 

Читай также: «The art of charity»: Всі лоти благодійної ініціативи

«The art of charity»: Головний лот аукціону — картина Віктора Виниченка-Фото 2


Віктор Виниченко — складна людина, бунтівник та творець, який увірвався до світу українського культурного простору як справжній ураган. Він довіряє символам, знакам і талісманам, а тому часто говорить про свої почуття саме за допомогою абстрактних понять. Його картини настільки індивідуальні, що сплутати його стиль абсолютно неможливо. Протестний творець Винниченко звик втілювати власний біль у роботах, саме тому подекуди складно спостерігати за його проявами індивідуальності. 

На його полотнах в минулому часто з’являлися риби на знак поваги до своєї померлої дружини, яка народилася саме під чим знаком зодіаку. Проте, це було раніше. Наразі автор вирішив зробити ребрендинг свого творчого “Я”, та втілювати у своїх образах більше позитивного та світлого. Віктор називає себе провідником, оболонкою, якої користуються його прихильники. Виниченко дозволяє глядачам за допомогою своїх картин хоча б на деякий час вимкнути мозок, та почати проживати свою долю лише почуттями. Саме так робили видатні художники, до яких в рамках українського мистецького ком’юніті можна віднести й Віктора Виниченка.  

Тема блачинної ініціативи особлива близька автору незліченної кількості шедеврів та темпераментних робіт й через те, що його власна сестра живе із діагнозом — синдром Дауна. Тож, й представлена на аукціоні «The art of charity» картина «Human» здається Вікторові Виниченко схожою на настрій благодійного заходу.«The art of charity»: Головний лот аукціону — картина Віктора Виниченка-Фото 3

Нагадуємо, що благодійний аукціон відбудеться 16 грудня у Києві. Учасниками можуть стати усі охочі допомогти дітям з аутизмом та синдромом Дауна покращити свій потенціал та творчі можливості. Всі отримані кошти будуть передані “Сонячній майстерні” для облаштування центру та закупівлі необхідних для мистецтва інструментів та матеріалів.     


Підтримати ініціативу вирішило чимало усвідомлених брендів, компаній та організацій. Офіційними меценатами аукціону стануть Abramovych art, Victoria museum, CHEGO jewelry, художник Роман Мінін, художниця Анна Кострицька, Ксенія Кошкіна, Євген Лісняк, Андріанка Чухний, Vintage Office та інші. Вони передали спеціальні лоти для аукціону. Унікальним лотом стане картина, яку буде створено вже на самій події талановитою художницею Андріанкою Чухній. Коштовна камея, фотосесія, вечеря із відомими людьми та ще багато цінних придбань очікують на тих, хто вирішить підтримати благодійну ініціативу.   

 

Статьи по теме
x
x