UA
RU

Ти — військова: Guzema Fine Jewelry та Оля Руднєва запускають проєкт для збору коштів на одяг для жінок в ЗСУ

Сьогодні українська армія налічує більше 50 тисяч жінок. Дівчата, що служать в ЗСУ, обрали надзвичайно сміливий шлях. Довгий час на передовій не воювали жінки, саме тому зараз їм бракує спеціалізованого одягу та взуття, що відповідатиме жіночій фізіології. Наші захисниці часто одягають важкі бронежилети, берці та чоловічу форму, що на кілька розмірів більша, ніж їм потрібно.

Ти — військова: Guzema Fine Jewelry та Оля Руднєва запускають проєкт для збору коштів на одяг для жінок в ЗСУ-Фото 1

Наразі в Україні вже з’явилися надлегкі спеціалізовані плити для жінок. Їх пошуком та закупівлею займається команда благодійного фонду Stavnitser Foundation. Саме ця броня надихнула Валерію Гузему та Ольгу Руднєву створити благодійну золоту прикрасу. Цей кулон — точна зменшена копія броньованих плит для жінок з особливим текстом. На прикрасі з білого золота вигравійовано: “Сила ховається у серці. Жодна зброя світу не проб’є силу, сміливість та відвагу, що карбувалася всередині віками. Тому що твоя сила — у твоєму серці, схована за товщею міцної броні”.

Ти — військова: Guzema Fine Jewelry та Оля Руднєва запускають проєкт для збору коштів на одяг для жінок в ЗСУ-Фото 2

Сьогодні бренд Guzema Fine Jewelry та Ольга Руднєва запускають благодійний розіграш цього кулону, що існує в єдиному екземплярі, для того, щоб зібрати кошти на теплий одяг для жінок-військових. Для участі в Charity Giveaway потрібно зробити донат на банку Guzema Foundation. Усі зібрані кошти будуть витрачені на пошиття теплої жіночої військової форми, яке забезпечать команда проекту «Землячки. Ukrainian Front» разом з фондом Guzema Foundation. Розіграш прикраси та збір коштів триватиме до 21 жовтня. Детальні умови можна знайти на сторінках Guzema Fine Jewelry та Ольги Руднєвої в Instagram.

Ти — військова: Guzema Fine Jewelry та Оля Руднєва запускають проєкт для збору коштів на одяг для жінок в ЗСУ-Фото 3

Ти — військова: Guzema Fine Jewelry та Оля Руднєва запускають проєкт для збору коштів на одяг для жінок в ЗСУ-Фото 4

Читайте також: НАГОДУВАТИ БУДЬ-ЯКОЮ ЦІНОЮ: ТРИ НЕВИГАДАНІ ІСТОРІЇ ЖІНОК-ВОЛОНТЕРОК, ЩО ПЕЧУТЬ ХЛІБ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ 

Статьи по теме