UA
RU

ТОП-10 треків, за які ми любимо «Бумбокс»

Редагувати переклад
До великого концерту «Бумбокс» в Osocor Residence 19 серпня залишаються лічені дні. В очікуванні лайву ми зібрали 10 композицій, які особливо нам дорогі.

«Вахтерам»

Уже 17 років Андрій Хливнюк співає «Объясните  теперь нам вахтеры…» і зізнається, що це йому зовсім не набридає. Адже всі зали на будь-яких концертних майданчиках підспівують слово в слово.

 «Квіти в волоссі»

Ще один з найяскравіших ранніх хітів «Бумбокс». Крізь призму першого кохання в пісні піднімається тема життів українців, змушених в пошуках роботи вирушати за кордон… 

«Квіти в волоссі» стала саундтреком до фільму Алана Бадоєва «Оранжевая любовь».

«Та4то»

Чиста лірика про нещасливе кохання. Вся глибина висловленого болю «Та4то» змушує переслуховувати її знову і знову. Пісня настільки популярна, що на неї зроблено безліч каверів – найзнаменитішою стала інтерпретація Віри Полозкової.

«Наодинці»

«Це символ самотності та потреби в любові, які спіткають людину, що наважилася піти проти системи», – розповідає Андрій Хливнюк про сенс пісні. В умовах нинішніх політичних реалій України «Наодинці» отримала і більш конкретні смисли. «Бумбокс» виконував пісню на кожному концерті з присвятою нашим в’язням Кремля і закликом продовжувати боротьбу за їхнє звільнення. 

«Наодинці» стала саундтреком фільму «Відторгнення», також дала назву британському фільму про бранців Кремля від режисера Ендрю Сміта.

«Поліна»

Можливо, серед нас не так вже й багато Полін і закоханих в них. Але зізнання в любові від ліричного невдахи «Поліно, я на колінах» парадоксально близьке всім. Ви здивуєтеся, але за піснею не приховується велика особиста історія Андрія Хливнюка. «Прототипом Поліни стала дівчина, з якою у нас не було ніяких романтичних стосунків. Мені просто подобалося, як вона робить свою справу, за якою я спостерігав. От і все», – зізнавався артист. 

«Голий король»

Цим хітом 2015-го року «Бумбокс» вирішив дати рецепт гармонійного співіснування людини і держави. «Саме люди – королі, а не правителі країн, міст, районів. Майбутнє залежить тільки від нас з вами. Адже король завжди голий!», – коментував пісню Андрій Хливнюк.

«Люди»

Пісня, яка стала головною в максісинглі 2015-го року, покликана нагадувати всім про головне – «люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо».

«Жаль»

Перша пісня, яка вийшла в 2020-му році після дворічного затишшя. Текст став злиттям двох віршів Хливнюка, а ось музика написалась побіжно, «граючи». «Здається вона просто виринала з гітарних рифів під час літніх репетицій», – згадує Андрій Хливнюк

«Плющ»

«Плющ» – це музичне переосмислення твору Лесі Українки. Вийшло і актуально, і оригінально, і з повагою до класики літератури.

«Любила»

«Любила» – зовсім свіжий хіт, який підриває літо 2021-го. Це спільна ода Батьківщині Саші Чемерова (The Gitas, «Димна Суміш») і «Бумбокс». Ідея пісні й колаборації належить Саші, Андрій Хливнюк написав другий куплет, а Дмитро Кувалін (гітарист «Бумбокс») зробив аранжування.

Читайте також: ЕКСКЛЮЗИВ: ІНТЕРВ’Ю АНДРІЯ ХЛИВНЮКА В ДЕНЬ ПРЕМ’ЄРИ ВІДЕО «ЖАЛЬ»  

Статьи по теме