UA
  RU

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі

  Сезон подарунків вже наближається, тому варто заздалегідь подумати над тим, якими презентами потішити себе та своїх рідних.
  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 1
  

  День Святого Миколая, католичне Різдво, Новий рік, православне Різдво — приводів для гарних подарунків безліч, тож залишається лише відкритим питання, що саме обрати, щоб було оригінально, цікаво та перенесло у дитинство. Редактори Marie Claire пригадали, які презенти отримували на зимові свята, коли були ще маленькими дівчатками й разом з Mattel підготували підбірку цікавих подарунків. Гарантуємо, що з ними ви точно перенесетесь у ті безтурботні часи, коли замість грошей були листочки з дерев, а найкращим будинком для ляльки вважалась коробка з-під новенького магнітофону.

  Для маленьких та дорослих модних експертів

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 2

   

  Ми не знаємо жодної дівчинки, у якої б не було ляльки. Ще двадцять років тому всі бажали знайти під ялинкою рожеву коробку, в якій лежить та сама бажана Барбі з ідеальною фігурою та блискучим світлим волоссям. Часи змінюються, а дівчачі бажання залишаються незмінними, тому лялька Barbie Extra — ідеальне рішення. Окрім того, що сучасна Барбі має різну конституцію тіла (відтепер ніякого навішування ярликів та стереотипів), в комплекті до ляльки йде аж 15 елементів гардеробу та аксесуарів, тому можна створювати різні трендові образи (пам’ятаєте, як в наші часи в комплекті йшов лише гребінець і взуття, а одяг ми шили зі старого светра?). Зараз же можна втілювати свої найсміливіші fashion-фантазії. Адже з ляльками Barbie із серії Extra це можливо.

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 3

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 4

  Для маленьких та дорослих екстремалів

   

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 5

  Невеликі металеві машинки завжди були невід’ємною складовою хлопчачих ігор. Машинка Hot Wheels стане чудовим подарунком і для дорослого, адже найбажаніші машинки з колекцій минулих років з кожним роком лише дорожчають. Вартість певних моделей Hot Wheels вже зараз сягає десятків тисяч доларів. Цими автомобілями не проти погратися й дівчата, адже Hot Wheels кидає виклик усім юним гонщикам, аби ті вчились розраховувати власну силу та влучність. Новий іграшковий набір “Автомийка: Вибух кольорів” стане справжнім відкриттям для дорослих та дітей, адже  він має чимало прихованих розваг та зможе захопити увагу не на одну годину.

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 6

  Сенс гри в тому, щоб запустити машинку із серії “Кольорове перетворення” й спостерігати як вона «перевтілюється» шляхом позбавлення від спеціального кольорового напилення, а потім машинка буде раз за разом змінювати кольори, швидко долаючи перешкоди, навіть вражаючу “мертву петлю”. Запевняємо вас, що цей процес настільки затягує, що хочеться безперестанно спостерігати за метаморфозами машинки. Цей іграшковий набір нагадує саморобні треки, які ми конструювали в дитинстві з картону, підручних засобів та скотчу, але в 1000 разів кращий.

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 4

  Для маленьких та великих пізнайок

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 8

   

  Коли стаєш мамою чи татом, спектр знань та інтересів відразу змінюється, всіх молодих батьків об’єднує одне спільне бажання — щаслива дитина. Інтерактивна лінійка Linkimals від Fisher-Price — саме те, що потрібно для гри та розвитку малюка. В колекцію входять іграшки-звірятка Лось, Їжачок, Панда, Коала, Бобер та наш фаворит Лінивець, які вміють співати пісень, вчать дитину розрізняти кольори та форми, а також пропонують вивчити букви та цифри. Проте, головним плюсом цих інтерактивних забавок є те, що звірята Linkimals можуть синхронізуватися між собою, взаємодіяти один з одним й влаштувати справжню виставу українською чи російською мовами. Батьки також можуть залучитися до гри й поринути у дивовижний світ дитинства. До того ж зацікавленість та самозайнятість дитини забавками Linkimals подарує вам вільний час на себе.

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 9

   

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 4

  Для маленьких та дорослих фанатів “Зоряних війн”

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 11

  Ще в далекому 1977 році світ вперше познайомився з картиною “Зоряні війни”, і з того моменту любов до культової саги переходила із покоління в покоління. Сучасні діти добре знайомі з головними героями фільму, тому можна зробити один подарунок на двох й потішити себе та свою малечу інтерактивною фігуркою “Дитя” з функціями руху та звуку від “Star Wars”. Завдяки дистанційному браслету його рухами можна керувати та вмикати різні ігрові режими. “Малюк”, як його ще називають, стане чудовим партнером не тільки для переглядів космічної опери, звідки він родом, а й гарним компаньйоном у гру “Хованки”чи просто незвичним елементом декору кімнати. Такі іграшки нагадують нам про те, що кіно- та музичні шедеври завжди будуть об’єднувати покоління.

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 12

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 4

  Для маленьких та  великих розваг

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 14

   

  Хто не грав в дитинстві в настільні ігри? Напевно, таких не існує. Ми пригадали як змагалися в лото, крокодила, морський бій на уроках, а пізніше були перші УНО та Мафія. Сучасні настільні ігри зайшли набагато вперед і замість звичного нам аркушу паперу та олівця компанія Mattel пропонує ручку Pictionary Air зі спеціальним датчиком, якою можна малювати у повітрі і взаємодіяти з малюнком через мобільний додаток. “Дивина!”,—скажете ви, а ми скажемо, що це новітня версія гри в шаради. Все, що потрібно — це зібрати рідних та друзів, розділитись на команди та відгадувати малюнки, які гравець зображує в повітрі, а ті, в свою чергу, транслюються на екран гаджету чи телевізору. Перемога залежить не лише від художніх навичок, а й від вміння виділити найважливіше та розуміння одне одного без слів.

  ТОП 5 подарунків для дітей та дорослих, які неодмінно оцінять усі-Фото 15

  Ось так, завдяки спогадам з дитинства, нам вдалося відтворити новорічний віш-ліст, який дасть відповідь на питання: “Що подарувати дорослим та дітям на новорічні свята.”

  Статьи по теме