Tough but Kisses: музичні новинки від LeroyNewMusic

Рекомендації Валерії Чачибая з Радіо Аристократи.

 

Альбом для ваших фейворітс – Westerman – Your Hero is not Dead

Як слухати: в прекрасному оточенні квітів і дітей, плекаючи гармонію всередині, дослуховуючись до текстів автора.  Було б красивим жестом з вашого боку кинути другу ніжний Big Nothing Glow з тегом на #LeroyNewMusic – нехай теж кайфує щотижня від нової музики.

Життєрадісна літня пісня від SunSay & The Soul Surfers

Пісня з таким важливим меседжем – Не переживай! Все пройдет.

Хочете красиву сумну, але зціляючу пісню? Оу, той самий момент? Переходьте за цим лінком, зараз все вирішимо разом. Станьте, будь ласка, перед дзеркалом, подивитися на себе, глибоко вдохніть, потім знов. Ви помітили яка неземна грація ховається у ваших грудях? А ця посмішка! Ви – неймовірний неземний скарб, який хоче дарувати себе цьому світу. А це нелегко, тому інколи просто необхідно зцілити себе піснею. Такою як нова робота Celeste і Finneas, до слова – актора, саунд продюсера і брата Білі Айліш.

Далі кавер версії, які ми не можемо пропустити, бо вони дивовижні.

Кілька тижнів тому я побачила не-згадати-вже-де меседж, типу ‘бородатий чувак неймовірно співає кавер на The Weeknd – Blidning Light’. Я подумала: оукей. Вмикнула. Далі не пам’ятаю нічого, бо це була справжня аудіальна подорож. Teddy Swims, кремезний, бородатий, але найніжніший з вокалістів. Він став моїм антистресом. Другом. Почніть з цього лінку, а далі ..вам буде що послухати, якщо Тедді зачепить серце.

Winona Oak – відносно нове ім’я у дівочих плейлистах. Особливо тих, де є Lana Del Ray, Lorde, Banks та FKA Twigs. На початку року Winona видала міні-альбом, який я раджу надолужити, якщо ви пропустили. А минулого місяця вийшов чутливий і заряджений на секс кавер на Toxic.

Третя кавер версія, що її ми хочемо порадити вам, від Scary Pockets I Mario Jose. Цей канал може прикрасити вам дачну вечірку так, як ви й хотіли б – знайомі незнайомі пісні, під які хочеться танцювати…

Більше нової музики, яка прикрасить будь-який простір:

Відеоепізод: https://www.youtube.com/watch?v=ihhyA_ZQnFA&t=2201s

Подкасти: https://aristocrats.fm/shows/leroy-new-music/

Телеграм-канал: https://t.me/leroy_new_music

Підтримати Радіо Аристократи ви можете тут.  

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Загрузка...
Статьи по теме