Традиції із присмаком свята: Ворожіння на майбутнє із брендом Soplica
Напередодні Різдва готуємо смачні коктейлі, та пізнаємо долю за літературно-національними правилами.
Історія слов’янської культури багата різноманітними традиціями, культурними особливостями та оригінальними, теплими ритуалами.
Так, Різдвяні свята, — привід згадати втрачені традиції, та поринути у тепло домашнього затишку.
Варто пригадати одну із найвеличніших творів XIX століття — поему “Пан Тадеуш” Адама Міцкевича в якій описана історія протистояння двох родин — Сопліц та Горешків, та романтичний сюжет кохання двох головних героїв епосу — Зосі та Тадеуша.
Напередодні Різдва пропонуємо дослідити древні традиції ворожіння, а саме обрати найінтелігентніший із них — пророцтво за допомогою книг. Тож, згадуємо польську класику, знаходимо “Пана Тадеуша”, загадуємо питання та обираємо сторінку.
Для тих же, хто віддає перевагу гаджетам, пропонуємо отримати своє передбачення на 2021 рік за посиланням. А для того, аби ворожіння були не лише доленосними, але й родинними та веселими, підкріплюємо їх коктейльним настроєм. За останнє відповідає бренд польских настоянок TM Soplica, який на власному досвіді знає все про сімейне тепло та затишок різдвяних свят.
Історія Soplica тісно пов’язана із творінням Міцкевіча “Пан Тадеуш”, адже й назву свою бренд отримав завдяки прізвищу однієї із родин. Але, на відміну від літературних персонажів, Soplica пропонує лише фруктово-грайливий настрій та об’єднання у затишній атмосфері, яку можна розділити з родиною та близькими. Так, один із найпопулярніших брендів настоянок у світі був створений наприкінці XIX століття.
Легендарні польські настоянки — символ родинного затишку. Традиція, яку варто розділити із сім’єю. Так само як усі смаки польських настоянок Soplica володіють унікальним теплом, так і прихильники бренду не з чуток знають, що означає принциповість декадентських напоїв. Особливо важливо те, що рецепти продукції торговельної марки Soplica залишаються незмінними із 1891 року, а одже хизуються стабільною якістю вже майже півтора століття. Тільки натуральність інгредієнтів, артезіанська вода, та рецепти які збереглись і до сьогодні — це все автентичні особливості польских настоянок Soplica, що стало символом справжнього родинного затишку та непідробного щастя.
Смаки також нікого не залишать байдужими, адже й вони наділені культурними звичаями. Так, горіх, вишня, слива та айва — ті інгредієнти, які самі по собі асоціюються із традиціями та особливо теплими моментами із дитинства.
Пропонуємо пришвидшити зміни долі, та визначити, до яких ситуацій у прийдешньому році потрібно готуватися вже зараз. А для того, аби ворожіння по книзі були ще більш атмосферними та оригінальними, варто доповнити їх традиційними святковими коктейлями, які смакують особливо цікаво завдяки двом головним компонентам — родинній злагоді та неповторним смакам польских настоянок торговельної марки Soplica. Soplica – смаки, що поєднують!
Головний інгредієнт тут!
«Egg-nog»
Інгредієнти:
- молоко (вершки 10-20%) — 300 мл;
- курячі яйця — 2;
- Soplica Горіхова — 100 мл;
- цукор — 1 чайна ложка;
- кориця — 1 паличка;
- мускатний горіх — 1 щіпка;
- ванілін — 1 щіпка.
Приготування:
- У вибиті яйця додати цукор і ванілін. Збити вінчиком або в блендері до однорідної маси.
- Влити холодне молоко. Перемішати.
- Перелити суміш у каструлю, додати корицю.
- Проварити напій 15-20 хвилин на слабкому вогні, помішуючи вінчиком і не доводячи до кипіння, поки він не почне густіти.
- Зняти каструлю з вогню, потім перемішувати ще 2-3 хвилини.
- Додати в коктейль Soplica Горіхову постійно перемішуючи.
- Готовий «Егг ног» посипати мускатним горіхом, розлити в чашки й подати до столу.
Polish Coffee
Інгредієнти:
- ️50 мл Soplica Sliwkowa;
- ️60 мл кави;
- ️10 мл цукрового сиропу;
- ️20 мл вершків;
- ️чорнослив для прикраси.
Приготування:
- У підігріту склянку налийте гарячу каву на 3/4.
- Додайте цукровий сироп та перемішайте, поки він повністю не розчиниться.
- Налийте Soplica Sliwkowa та перемішайте коктейльною ложкою.
- Заповніть склянку до країв збитими вершками та прикрасите чорносливом. Подавайте гарячим.