UA
RU

Цивілізація Сахари: у Києві пройде другий White Nights Festival, присвячений Африці

Редагувати переклад

«Ви знаєте, що ви справді живі,

коли ви живете серед левів»

Карен Бліксен

Найбільш пристрасна, дивовижна й багатогранна частина світу відкриє всі свої таємниці 13 і 14 серпня на Арт-заводі «Платформа». Протягом двох ночей там гримітиме фантазійний White Nights Festival. Africa. А на ньому — 7 сцен, понад 15 напрямів електронної музики, 100 тонн тематичних декорацій та світла й неповторна подорож до себе і глибин африканської міфології.

https://www.youtube.com/watch?v=k2nlBtQb7e4

На White Nights Festival. Africa ти знайдеш відповіді на головні питання.

Хто ми? Вчені довели, що біологічний вид Homo sapiens походить зі Східної Африки. А отже, усі ми — родом саме звідти. Там наші витоки та єство, які ми й досі ховали глибоко всередині. Відкрий їх та покажи світові на White Nights Festival. Africa.

Африка — світ разючих контрастів, частина світу, де сусідять понад 2000 мов і чаклунські ритуали, сучасні багаті країни — із громадами, де повністю відмовилися від благ цивілізації, прадавнє минуле — із суперсучасним. Саме цим континент і притягує, мов магнітом. Так само магічним і контрастним стане White Nights Festival. Africa, увесь простір якого прикрасять тоннами різноманітних тематичних декорацій та сценічного світла.

Якими ми будемо? White Nights Festival. Africa — простір вивільнення себе справжнього. Покажи, яке твоє єство. Обери яскравий образ із міфів та вірувань континенту, який тобі до душі.

Цивілізація Сахари: у Києві пройде другий White Nights Festival, присвячений Африці-Фото 1

Як звучатиме White Nights Festival. Africa? Музичні повелителі з різних куточків світу відповідатимуть на фесті за злиття первісного драйву із сучасними бітами. Хто ж перетворить стародавні африканські міфи на запальні ритми?

Перший хедлайнер White Nights Festival. Africa — MAGDALENA, знаменита музична трендсетерка, яка стояла у витоків родини Diynamic Music. Саме вони разом із творцями цього відомого всім меломанам лейблу Mladen Solomun і Adriano Trolio відкрила в Гамбурзі легендарний клуб EGO. Там MAGDALENA взяла на себе не тільки менеджерські обов’язки, а і стала постійним діджеєм. Далі — виступи на культових майданчиках, сміливі експерименти в студії, дебютні треки, успішні платівки, власне міжнародне шоу SHADOWS, що гримить від Ібіци до Тулума. І попри все це, артистка не поспішає сповільнюватися і спочивати на лаврах. Для своїх українських фанів у неї готова безліч музичних сюрпризів.

Читай также: Видоизмененные формы: Самая актуальная сумка лета 2021, и где ее искать

Уперше на White Nights Festival встановлять не 6, а 7 сцен, на яких запалюватимуть:

  • одна з найвизначніших жінок-діджеїв у жанрі Progressive House в Європі та засновниця лейблу Siona Records Miss Monique;
  • знаменитий гуру, ідеолог та батько української бейс-сцени Tapolsky;
  • імпровізаційний гурт Junket, що майстерно поєднує саксофон, флейту і вокал з електронними бітами;
  • одні з найпопулярніших діджеїв, продюсерів та розповсюджувачів драм-н-бейсу в Україні Derrick & Tonika;
  • відома транс-діджей і продюсерка з понад 20-річним професійним досвідом Anna Lee;
  • перший український артист, який потрапив до сотні найкращих діджеїв світу за версією Dj Mag Omnia та інші талановиті українські й зарубіжні музиканти.

Цивілізація Сахари: у Києві пройде другий White Nights Festival, присвячений Африці-Фото 2

До того ж у рамках івенту представлять свої шоукейси KOLO, APLAY, Power FM, Rim Records та PRODJ.

Сьома SPECIAL STAGE стане оплотом трансу (13 серпня) та драм-н-бейсу (14 серпня).

Як виглядатиме White Nights Festival. Africa? Кращі митці України покажуть на фестивалі свої арт-творіння. Адепт міждисциплінарності мистецтва та імпровізації Єгор Лємзяков представить серію робіт The Rumble in the Jungle у стилі абстрактного експресіонізму, у назві якої схована відсилка до легендарного поєдинку Мухаммеда Алі з Джорджем Форманом 1974 року в Кіншасі в Африці. Діджитал-художник, аніматор, музикант та композитор Дем’ян Ферій презентує серію робіт у техніці діджитал-колаж, присвячену високим ідеалам (як сучасним, так і «класичним»), що зображені з використанням атрибутів повсякденності України та її недавньої історії.

Доєднається до арт-складової фестивалю й інституція X-Platform. Її учасники представлять одразу декілька робіт: DARUMA, Cerebra: L A 8 Y R I N T H, «Терраморфінг», «Еквілібр», «Метаноя» із серії «Нова Міфологія».

White Nights Festival. Africa в кіно. Міжнародний кінофестиваль «ОКО» презентує на фестивалі три стрічки про дивовижний континент — «Поговоримо про сни», «Афро-волосся та інші міфи» й «Міс Спокуса».

Цивілізація Сахари: у Києві пройде другий White Nights Festival, присвячений Африці-Фото 3

Також на гостей івенту традиційно чекатимуть 20 барів, фуд-корт від Ulichnaya Eda, Lounge Zone, численні тематичні фотозони, Mapping та безліч інших розваг.

Хто я? Шукай відповідь на White Nights Festival. Africa, занурившись у містику таємничого африканського континенту та пройшовши ритуал вивільнення себе справжнього.

Коли? Протягом двох магічних ночей 13 і 14 серпня.

Де? На Арт-заводі «Платформа».

Доєднатися до ритуалу: посилання на квитки.

Facebook / Instagram / Telegram

Статьи по теме