UA
  RU

  Тваринам теж потрібен захист: як допомогти притулкам

  У воєнний час всі потребують захисту і мінімальної турботи, навіть пухнасті друзі.


  Ми вже неодноразово писали про те, як бути корисним у різних волонтерських галузях, а сьогодні напишем про те, як можна спрямувати свою любов до тварин у правильне русло під час війни.

  Тваринам теж потрібен захист: як допомогти притулкам-Фото 1


  Зараз дедалі частіше з’являються фото тварин, які залишилися зовсім одні на вулиці, без їжі та води, не кажучи вже про турботливих господарів. Добре, що існують волонтери, яким не байдужа доля чотирилапих і які дають тимчасовий прихисток тваринам. Як ви можете допомогти притулкам? Скажем відразу — не тільки взяти тварину звідти. Є ще декілька способів.

  Дізнайтесь про потреби місцевого притулку

  Зараз багато місць перетримки тварин потребують у кормі, воді, засобах гігієни та ліках. Дізнайтесь, що саме потрібно локальному притулку через їхніх представників та зібрати всю необхідну інформацію.

  Підтримайте фінансово

  Якщо немає можливості завести необхідну гуманітарну допомогу притулку, можна їх підтримати фінансово. Головне, перевіряйте волонтерів та притулки, які збирають кошти, щоб не потрапити на шахраїв.


  Читайте також: ЯК БУТИ ВОЛОНТЕРОМ І ВБЕРЕГТИ СВОЄ ПСИХОЛОГІЧНЕ ЗДОРОВ’Я: 7 НАГЛЯДНИХ КРОКІВ

  Допоможіть доглядати за тваринами

  У містах, де не ведуться бойові дії, можна допомагати безпосередньо притулку. Центрам, які опікуються за тваринами часто потрібна допомога з годуванням та доглядом. Крім того їм потрібна увага — сходіть з твариною на прогулянку, подаруйте їй позитивні емоції.

  Заохочуйте інших людей допомагати

  Розповсюджуйте інформацію про притулки, заохочуйте своїх близьких та рідних до такого волонтерська. Створіть свою групу по догляду за безпритульними тваринами.  Прихистіть тварину

  Це найпростіший і найприємніший спосіб допомогти притулку. Якщо у вас є можливість, ви морально готові нести за чотирилапого друга відповідальність, тоді місця перетримки тварин вас чекають.

  Ці прості поради допоможуть тваринам пережити цей складний час.


  Інформація взята з Телеграм-каналу https://t.me/VolunteerCountry

  Статьи по теме