UA
RU

У другому сезоні шоу-детективу «МАСКА» з’явиться справжній бунтар – Котик

Редагувати переклад
Лічені дні залишились до головної прем’єри осені – гіпершоу «МАСКА». Вже у суботу, 23 жовтня, о 21:00 канал «Україна» покаже перший випуск другого сезону улюбленого шоу-детективу мільйонів українців, у якому глядачі познайомляться одразу з сімома учасниками, серед яких яскравий бунтар – молодий рокер Котик.

У другому сезоні шоу-детективу «МАСКА» з’явиться справжній бунтар – Котик-Фото 1

Персонажі другого сезону найзагадковішого і найзірковішого шоу країни «МАСКА» просто вражають своєю різнобічністю та яскравістю. За словами художників з костюмів, на сцені проєкту знаходитимуться одразу два супермодники – меланхолійна Жирафа та невгамовний красень Котик. Цікаво те, що первісна ідея створення персонажа крутилась навколо теми рейву, тобто Котик ще той знавець вечірок і дискотек.

«Наш Котик дуже стильний, це і пояснює його трендове вбрання. Спеціально для героя ми створили особливу флуоресцентну куртку над модних кислотних кольорів, ззаду якої намальована точна копія Котика, який полює на рибку. У нього модні широкі штани зі стрічками, які начебто розписані ієрогліфами, проте насправді ми зашифрували там різні зменшувано-пестливі клички котів нашою мовою», – поділилась художниця з костюмів гіпершоу «МАСКА» Леся Патока.

Читайте також: Стала відома дата прем’єри мейковер-шоу «Я везу тобі красу» на каналі «Україна»

Також у Котика є неймовірна кількість стильних і тематичних аксесуарів – срібні сережки у формі хрестів та рибки, шипований чокер, а також мотоциклетні рукавиці, які підкреслюють його унікальні залізні кігті. Їх майстри створювали власноруч за унікальною технологією. Та це не єдина особливість героя.

Він має найбільші очі серед усіх персонажів другого сезону і найбільшу голову на проєкті! Все це ми створювали власноруч. А ще Котик – це єдиний герой, хутро якого сформоване вручну – його розписували три майстрині, тобто це не принт. У середині маски є тіло, яке надає нашому герою масу в кілька разів більшу за саму зірку. І, що цікаво, це не заважає учаснику так круто танцювати і запалювати! Чесно скажу, створюючи маску, я і подумати не могла, що такий товстий котик, може так круто рухатись!

– розповіла художниця з костюмів проєкту каналу «Україна».

Дивіться продовження найзірковішого і найзагадковішого на українському телебаченні шоу «МАСКА» вже 23 жовтня о 21:00 на каналі «Україна»!

Статьи по теме