UA
RU

У Харкові відбувся другий відкритий кастинг «Міс Україна -2021»

Редагувати переклад
Днями в торгово-розважальному комплексі «Нікольський» відбувся другий відкритий кастинг учасниць «Міс Україна - 2021». Спробувати свої сили прийшли понад 100 дівчат.

Кастинг проходив у кілька етапів. В кінці, якого кваліфіковане журі обрали найдостойніших претенденток. Саме ці дівчата пройшли в наступний етап відбору конкурсу.

До складу журі увійшли: Вероніка Щіпцова — глава комітету конкурсу, Маргарита Паша — «Міс Україна — 2019», Емілія Шах — «2-а Віце-міс Україна — 2017», Тетяна Макушенко — директор модельного агентства «Шарм».

Учасниць оцінювали за зовнішніми параметрами, умінням вести себе на сцені і перед камерою, а також вміння орієнтуватися в різних ситуаціях і давати цікаві відповіді на найрізноманітніші питання.

У Харкові відбувся другий відкритий кастинг «Міс Україна -2021»-Фото 1

У Харкові відбувся другий відкритий кастинг «Міс Україна -2021»-Фото 2

«Ми дуже серйозно підходимо до відбору учасниць, адже Міс Україна — це зразок для наслідування всіх мешканок нашої країни: інтелект, освіченість, краса, високі моральні цінності. Переможниця представлятиме Україну на світовій арені. Це величезна відповідальність, а не тільки красива обкладинка, саме тому ми поводимо величезну підготовку з усіма учасницями шоу», — зазначає глава комітету конкурсу Вероніка Щіпцова.

Читай также: Пляжный лук: Жизель Бюндхен демонстрирует идеальное тело 40-летней женщины

Нагадаємо, що 21 жовтня в Палаці Україна глядачі побачать Топ-25 українок, які змагатимуться за титул «Міс Україна-2021», ексклюзивну корону і грошовий приз. Призовий фонд в цьому році збільшено до 1 мільйона гривень. Переможниця отримає 500 000 гривень і представить нашу країну в Сан-Хуані в Пуерто-Ріко на міжнародному конкурсі «Miss World», а володарки титулів «Міс Земля» і «Міс Інтернешнл» отримають по 250 000 гривен кожна.

У Харкові відбувся другий відкритий кастинг «Міс Україна -2021»-Фото 3

У Харкові відбувся другий відкритий кастинг «Міс Україна -2021»-Фото 4

У Харкові відбувся другий відкритий кастинг «Міс Україна -2021»-Фото 5

У Харкові відбувся другий відкритий кастинг «Міс Україна -2021»-Фото 6

Інформаційними партнерами конкурсу виступають: соціально-політичний журнал «Фокус», жіночий журнал «MarieClaire» та інформаційний портал про світське життя «Jetsetter».

30 червня відбудеться наступний відкритий кастинг у Львові — «Міс Львів — 2021», де у кожної дівчини також є можливість потрапити в відбірковий тур конкурсу «Міс Україна». Це саме твій шанс!

Статьи по теме