UA
RU

У Каннах відбудеться світова премʼєра фільму «Памфір» Дмитра Сухолиткого-Собчука

Редагувати переклад
Світова прем’єра дебютного фільму українського режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука "Памфір" відбудеться на Каннському кінофестивалі, що буде проходити з 18 по 27 травня. 

Памфір 11

У центрі сюжету фільму «Памфір» – добрий сім’янин, якого всі називають Памфір. На його долю випадає непросте випробування, й він змушений звернути з чесного шляху заради своєї родини. Історія головного героя розгортаґється на фоні підготовки та святкування традиційної Маланки та є біблійним сюжетом про Авраама на тлі українського національного карнавалу.

Фільм «Памфір» — це дебютна повнометражна кінострічка режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука. Зйомки фільму завершили у 2021 році. «Памфір» — це копродукція о створення долучились не тільки Україна, а й Франція, Польща та Чилі.

Памфір

«Памфір» став одним із 23 ігрових фільмів з усього світу, які відібрали до участі в 54-му Двотижневику режисерів, паралельній програмі 75-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

Читайте також: ФІЛЬМ «КЛОНДАЙК» УКРАЇНСЬКОЇ РЕЖИСЕРКИ МАРИНИ ЕР ГОРБАЧ ОТРИМАВ ДВІ НАГОРОДИ НА СТАМБУЛЬСКОМУ КІНОФЕСТИВАЛІ

 

Статьи по теме