UA
RU

У Києві влаштують першу в Україні вечірку на станції сортування

Редагувати переклад

«Україна без сміття» разом із проєктом SVYST влаштують першу в Україні вечірку на станції сортування. Тусовка SVYST NO WASTE відбудеться 24 липня. Організатори хочуть довести, що екобезпечні вечірки цілком можливі і мають стати новим трендом.

Тільки за офіційними даними понад 10 млн тонн сміття щороку опиняється на наших сміттєзвалищах. Так Україна потрапила в десяку країн із найбільшим обсягом сміття на одну людину.
Вечірка, яку УБС влаштовує спільно з проєктом SVYST — оригінальний спосіб нагадати про важливість відповідального споживання й сортування. 

У Києві влаштують першу в Україні вечірку на станції сортування-Фото 1

За словами організаторів, винятковість цієї вечірки — не тільки у виборі локації. Гостям пропонуватимуть сортувати свої відходи прямо на івенті. Кожен охочий може принести свій пакет із міксом відходів, скориставшися платною послугою «Досортування», — УБС-команда все посортує сама.   

Також головний chill-партнер вечірки — Jägermeister — подарує першим 250 гостям вечірки спеціальні багаторазові металеві шоти на ланцюжку, щоб можна було смакувати напоями, зовсім не утворюючи пластикових чи паперових відходів.

Читай также: Флюид — альтернатива крему в жару: 5 флюидов по доступной цене от украинских брендов

У лайнапі вечірки — діджеї SVYST:  DJ IAN, MAAT, IGOR ZADOROZHNYI, PAAT.
Хлопці об’єдналися в 2021 році, щоб влаштовувати вечірки з соціальною місією і так формувати нову культуру нічного дозвілля. Свою першу вечірку вони зробили в Харкові, щоб допомогти найстарішому клубові України. Тоді завдяки івенту їм вдалося зібрати для нього 25 000 грн.

У Києві влаштують першу в Україні вечірку на станції сортування-Фото 2

Вечірка SVYST NO WASTE стартує о 18:00 і триватиме до 2:00.
Вікові обмеження: 18+
Квитки вже у продажу: «ранні пташки» — 250 грн, повний — 300 грн.
Відсоток із продажу квитків спрямують на покращення роботи сортувальної станції.

«Такі колаборації цілком відповідають духу УБС: змінювати думку про сміття як щось брудне й неприємне. Вечірка із соціальною основою — це ідеальний варіант, коли можна тусити і одночасно підтримувати важливі ініціативи», — Євгенія Аратовська, голова УБС.

У Києві влаштують першу в Україні вечірку на станції сортування-Фото 3

Україна Без Сміття — соціальний проєкт, що популяризує роздільний збір відходів серед українців і створює системні можливості для сортування. Першими в Україні відкрили громадську станцію сортування No Waste Recycling Station.

SVYST —  проєкт, заснований діджеями та музикантами, що організовують вечірки із соціальною місією.

Контактна особа:
Анна Яблучна — комунікаційниця УБС
тел.: 068 226 20 70

Статьи по теме