У світ вийшла перша фотокнига традиційного українського вбрання

Редагувати переклад
Фотографка Анна Сенік працює у напрямку етнофотографії понад 11 років. У співпраці з колекціонерами, музеями, фаховими етнографами та народними майстрами вона відтворює український народний одяг і створює яскраві, атмосферні фотосесії, відомі в Україні та за кордоном. Фотороботи, створені протягом багатьох років Анною Сенік, демонструються у новій книзі «UKRAINIAN FOLK FASHION | Українська традиційна мода. Етнофотографія», яка заглиблює у багатогранний світ традиційного вбрання. На світлинах, представлених у виданні, зображені одяг, традиційна вишивка та прикраси дев’яти етнографічних регіонів України.

У світ вийшла перша фотокнига традиційного українського вбрання-Фото 1
«Нова книга — про надзвичайний талант Анни Сенік, про унікальний український народний одяг, а також про генетичну красу українок — героїнь фотозйомок. Видання сподобається всім, хто цікавиться і закоханий у традиційне українське вбрання та культуру, хто шукає для себе джерела натхнення у багатогранних національних звичаях. Також це ідеальний подарунок іноземним друзям по всьому світу, які в черговий раз відкриють для себе унікальну культурну спадщину України», — коментує вихід книги видавчиня CP PUBLISHING Люсія Бондар.

У світ вийшла перша фотокнига традиційного українського вбрання-Фото 2

У світ вийшла перша фотокнига традиційного українського вбрання-Фото 3

 

У світ вийшла перша фотокнига традиційного українського вбрання-Фото 4

До співпраці над книгою видавництво також залучило відомого українського етнографа Юрія Мельничука, який написав ґрунтовні тексти про особливості вбрання, вишивки та прикрас кожного представленого регіону. Таким чином, фотогід традиційним українським одягом став ще й історичним довідником.

У світ вийшла перша фотокнига традиційного українського вбрання-Фото 5

У світ вийшла перша фотокнига традиційного українського вбрання-Фото 6

У світ вийшла перша фотокнига традиційного українського вбрання-Фото 7

У світ вийшла перша фотокнига традиційного українського вбрання-Фото 8

Читайте також: 5 УКРАЇНСЬКИХ АРТБУКІВ, ЯКИМИ ВАРТО ПОПОВНИТИ СВОЮ КОЛЕКЦІЮ

Статьи по теме