UA
  RU

  У СВІТЛІ СОФІТІВ: ВІДГУК НА НОВИЙ IQOS DUO ПЛАТИНУМ

  Редагувати переклад

  Я Христина, фотограф, яка обожнює танцювати. Від цього вважаю себе творчою особистістю в квадраті. Це класно наповнює і надихає мене.


  Я почала фотографувати лише 5 років тому. Хтось скаже, що розпочинати в 28 років – пізно. Та я вважаю, що ніколи не буває пізно для того, щоб знайти справу, яка робить тебе щасливою.

  У СВІТЛІ СОФІТІВ: ВІДГУК НА НОВИЙ IQOS DUO ПЛАТИНУМ-Фото 1


  Фотографуючи, я зберігаю емоції людей. А танець для мене – це вираження власних емоцій, моя особиста форма медитації. У моменті я залишаюся наодинці з собою, своїми думками і почуттями. І це шалено окрилює.

  У СВІТЛІ СОФІТІВ: ВІДГУК НА НОВИЙ IQOS DUO ПЛАТИНУМ-Фото 2

  Щодня я зустрічаюсь з багатьма людьми. З багатьма бачусь вперше, така специфіка роботи. Для мене важливо скласти класне перше враження, виглядати впевнено, а ще – облаштувати комфортні умови. Щоб усі могли розслабитися, почуватися вільно та самими собою. Це одна з причин, чому я викинула сигаретний дим зі свого життя. Курці зараз зрозуміють.


  Десь 4 роки тому я перейшла на IQOS. Зізнаюсь, що для початку він підкупив мене інноваційністю, стильним дизайном та, звісно ж, зменшеними ризиками для здоров’я. Розумію, що краще взагалі не палити. Але я не готова відмовитись від шкідливої звички.

  Читай также: Аксессуарная линейка Cartier пополнилась новыми платками

  За час користування IQOS я змінила кілька моделей, а зараз перейшла на лімітовану новинку Платинум. Цей колір здається мені дуже ніжним і вишуканим. А його мерехтіння нагадує світло софітів або спалаху фотоапарата. Стовідсоткове попадання в мій образ.  У СВІТЛІ СОФІТІВ: ВІДГУК НА НОВИЙ IQOS DUO ПЛАТИНУМ-Фото 3

  Як творчій людині і просто візуалу мені важливо оточувати себе красивими речами. Мене надихають прогулянка магазином домашнього декору, нові туфлі або остання модель IQOS. Окрім того обожнюю онлайн-шопінг. Іноді й просто сам процес – гортаю сайти, додаю в обрані, мрію. Можна подумати, що так я виправдовую шопоголізм. Але ж це дійсно важливо – прикрашати і оновлювати картинку навколо себе.


  Окрім дизайну в IQOS є і суттєвіші плюси. Я більше не піклуюсь за запах диму від одягу. Бо з IQOS його більше і немає. Він працює з технологією нагрівання. Там відсутнє горіння, як в сигаретах. Завдяки цьому при використанні немає ні попелу, ні диму, ні запаху. Навіть жуйка не потрібна.

  У СВІТЛІ СОФІТІВ: ВІДГУК НА НОВИЙ IQOS DUO ПЛАТИНУМ-Фото 4

  А ще з девайсом я заощаджую купу часу, адже його можна використовувати усюди. Гаразд, майже усюди. Все більше закладів, готелів і, навіть, фотостудій стає IQOS Friendly. Тобто пристрій можна використовувати не виходячи на вулицю. Те ж стосується мого дома та машини. Для людини, у котрої весь блокнот розписаний розкладом, це суттєвий плюс. Та й просто так зручніше.


  Що таке IQOS? IQOS — це гаджет для нагрівання тютюну, технологічна альтернатива звичайному палінню без горіння, диму і попелу. IQOS не спалює, а лише нагріває тютюн до 350° C. За рахунок цього при використанні гаджета виділяється на 95% менше шкідливих речовин в порівнянні з сигаретним димом.

  Статьи по теме