UA
RU

У Таллінні стартує VІІІ Міжнародний музичний фестиваль Odessa Classics

Через російську агресію провести фестиваль класичної музики Odessa Classics цього року в Одесі не вдасться, принаймні, не в червні. Тому фестиваль стартує в менших масштабах з 31 травня по 4 червня в Естонії - в Таллінні, столиці, в Тарту, і в Центрі Арво Пярт в Лауласмаа.
Odessa Classics 2

Олексій Ботвінов

За словами президента Odessa Classics Олексія Ботвінова, фестиваль в Одесі перенесений на якомога коротший термін і до тих пір, поки цей кривавий агресор не буде остаточно відбитий з української території. «Ми прийняли це неминуче рішення з важким серцем, але з іншого боку з великою вдячністю нашим європейським партнерам, з ініціативи яких різні концертні майданчики в Естонії стануть тимчасовим домом фестивалю в останні дні травня і перші дні червня. Нашими партнерами в Таллінні є Естонський національний симфонічний оркестр, який мав відкрити цьогорічний фестиваль в Одесі, та наш давній друг Меліс Кубітс, голова Kultuuripartnerlus SA (Фонд культурного партнерства). Для нас дуже важливо, щоб традиція фестивалю не переривалася, і ми використовуємо кожну можливість на європейських сценах, щоб говорити про несправедливість, яку агресор робить проти держави і народу України. Ми працюємо з нашими партнерами над продовженням Odessa Classics цього літа в інших європейських локаціях, сподіваємося анонсувати такі новини найближчим часом. Але для нас дуже важливо, щоб ми починали саме в Естонії. Наш найперший фестиваль у 2015 році був можливий і став дуже успішним за допомогою наших естонських друзів. І дуже символічно, що тепер знову Естонія надає нам дружню підтримку, свою безцінну», – сказав Ботвінов.

Odessa Classics  3

Майкл Гуттман

Фестиваль буде офіційно відкритий 31-го травня в Естонському концертному залі в Таллінні за участю артиста–резидента фестивалю Odessa Classics Даніеля Хоупа, Олексія Ботвінова та Естонського національного симфонічного оркестру під керівництвом Оларі Елтса. 1 -го червня, у Міжнародний день захисту дітей, брати Роман та Олександр Федюрко виступлять на Талліннському пісенному фестивалі в рамках благодійного концерту. 2 — го червня Майкл Гуттман і Цзин Чжао, а також Олексій Ботвінов виступлять в Arvo Pärt Centre, присвяченому всесвітньо відомому композитору. 3 -го червня фестиваль переїде до Тарту разом з Олексієм Ботвіновим та Гансом Крістіаном Аавіком, естонським скрипковим талантом та переможцем нещодавнього конкурсу Карла Нільсена, який виступає в музичному коледжі Хайно Еллер Тарту.

Odessa Classics

Ганс Крістіан Аавік

Odessa Classics  6

Цзін Чжао

Програма Odessa Classics Tallinn доступна українською, англійською та естонською мовами на сайті www.odessatallinn.com.  Квитки на всі концерти можна придбати на сайті. Якщо ви зацікавлені, ви можете відвідати концерти також через ERSO TV.

Odessa Classics  5

Даніель Хоуп

Odessa Classics  4

Оларі Елтс

Для українських глядачів всі концерти будуть безкоштовні по відео трансляції.

Читайте також: «ХОЧУ ДАТИ ЇМ СТАБІЛЬНІСТЬ». БЕНЕДИКТ КАМБЕРБЕТЧ ПРО БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ, ЯКІ ЖИТИМУТЬ У ЙОГО БУДИНКУ

Статьи по теме