UA
RU

Учасниця шоу “Танці зі зірками” LidaLee презентує сольний трек під назвою “OnFire”

Редагувати переклад
Сьогодні, 26 листопада “достопримечательность” українського шоу-бізнесу, учасниця шоу “Танці зі зірками”, співачка LidaLee презентувала сольний хіт під назвою “ОnFire”.

Учасниця шоу “Танці зі зірками” LidaLee презентує сольний трек під назвою “OnFire”-Фото 1

Пісня розповідає про кохання та емоції, які відчуває кожна закохана людина.

«Для мене цей трек у певному сенсі дзеркало, в яке кожен слухач може заглянути і побачити те, що насправді з ним зараз відбувається. Якщо ви закохані та щасливі, то ви відчуєте це у двійному обсязі. Якщо ж ваше серце розбите, то сподіваюся, що моя пісня допоможе його зцілити. В моїй душі цей трек відгукується, як перша закоханість і новий етап у житті.Для мене це важливий крок, — сказала LidaLee.- Автором слів і музики є Дмитро Монатик і я вдячна йому за те, що ця пісня з’явилася. Він зміг умістити в цю роботу все, що в мене всередині”.

Також артистка запустила ТiкТоk челендж під назвою #яперевоплощаюсь, який стрімко набирає популярності в соціальних мережах. LidaLee пропонує продемонструвати, якою була людина до того, як зустріла свою половинку і як це світле почуття її змінило.

Всі рухи тепер “OnFire”. І на честь майбутньої прем’єри, я запускаю TikTokchallenge! Кохання часто змінює життя на 180 градусів. Публікуй свої перетворення під уривок майбутнього треку і покажи, що кохання з тобою зробило і як змінило,

— сказала співачка про свій челендж.

Читайте також: «Грэмми» 2022: Полный список номинантов

Нагадаємо, LidaLee учасниця шоу «Танці зі зірками», спільно з Олексієм Базелою залишила прямі ефіри на 6 тижні, на що фанати відреагували незадовільно та запустили флешмоб під назвою #вернітьЛідуЛі. Телеглядачі засипали соц. мережі коментарями з проханням повернути артистку до проекту.

Статьи по теме