UA
  RU

  Українське кіно в столичній підземці

  Зараз на станціях столичної підземки укривається до 15 000 киян. Спеціально для них компанія «Довженко-Центру» організувала кінопокази.

  покази в столичній підземці


  До програми кінопоказів увійшли стрічки різного жанру та епох – від фільмів ВУФКУ до сучасних, які зовсім нещодавно можна було побачити в українському прокаті як-от: «Найкращі вихідні» чи «Зірки за обміном». Добірка орієнтована на аудиторію різного віку та кінематографічних вподобань – для маленьких глядачів організатори підготували анімаційні стрічки, а також комедії та фестивальне кіно для молоді та дорослих. Окрім «Довженко-Центру» фільмографію для показу надали українські кінокомпанії – Film.ua та Артхаус Трафік.

  «У колекції Довженко-Центру є доробок легендарної студії анімації Укранімафільм (до того Київнаукфільм), де можна зустрітити мультфільми для всіх вікових категорій – від малюків до дорослих. Ми вирішили зробити акцент саме на мультфільмах, це розважальний контент, який в нинішніх умовах життя може стати моральним прихистком для киян, що вирішили залишитися у своєму місті попри все. Тут є і Петрик П‘яточкін, і легендарна серія про козаків. Ми впевнені, що навіть в умовах війни у дітей має бути дитинство. І нехай воно буде якомога більш українським та українськомовним.» — зазначила Марія, піар-менеджерка «Довженко-Центру».


  Станом на сьогодні покази заплановані на 14 станціях київського метро.

  #ВсеБудеУкраїна!

  Фото: з архіву «Довженко-Центру».

  Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»


  Статьи по теме