UA
RU

В Одесі відбувся перший відкритий кастинг «Міс Україна — 2021»

Редагувати переклад
Вперше в історії національного конкурсу відбувся відкритий кастинг учасниць «Міс Україна - 2021». Масштабний захід проходив у ресторанному комплексі Queen Odessa, спробувати свої сили прийшли понад 200 дівчат.

Кастинг проходив у п’ять етапів. Де профессіольнальне журі оцінювало учасниць не тільки за зовнішніми параметрами, умінням вести себе на сцені, а й уміння дівчат орієнтуватися в ситуаціях і цікаво відповідати на питання.

В Одесі відбувся перший відкритий кастинг «Міс Україна — 2021»-Фото 1

«Міс Україна — збірний образ дівчини, який включає в себе інтелект, красу, талант, високі моральні та духовні цінності, бажання допомагати людям і робити світ кращим», — зазначає глава комітету конкурсу Вероніка Щіпцова.

Оцінювали конкурсанток журі, до складу якого увійшли: директор конкурсу Вероніка Щіпцова, «Міс Україна — 2019» Маргарита Паша, «Міс Україна — 2018» Леоніла Гузь, «Міс Земля — 2017» Діана Мироненко і «Віце-Міс Україна — 2019» Валерія Кучеренко.

В Одесі відбувся перший відкритий кастинг «Міс Україна — 2021»-Фото 2

Читай также: Фаїна Тедеєва, Аніта Луценко, Лілія Ребрик у фотопроєкті «Мистецтво материнства»

У фіналі кастингу були названі конкурсантки, які пройшли у наступний етап відбору, а також було розіграно безліч призів від партнерів та спонсорів заходу:  Ювелірний Дім «ZARINA» подарував ніжну підвіску у вигляді серця.

В Одесі відбувся перший відкритий кастинг «Міс Україна — 2021»-Фото 3

Салон розкішних весільних суконь «La  Novale» розіграв серед дівчат три чудові вечірні сукні.  Також було розіграно квитки на концерти популярних виконавців та сертифікати на послуги в салоні краси «Style Deluxe», сертифікати на SPA в Premier hotel Odessa та сертифікати від міжнародного ресторанного холдингу Bulldozer Group.

В Одесі відбувся перший відкритий кастинг «Міс Україна — 2021»-Фото 4

Відбір учасниць 30-го ювілейного конкурсу краси «Місс Україна-2021» в самому розпалі. Кастинги пройдуть у найбільших містах.  Слідкуйте за анонсами.

Статьи по теме