UA
RU

В широкий український прокат виходить драма “Памфір”. Цікаві факти про фільм.

З 23 березня в широкий український прокат виходить драма “Памфір” режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука. А 22 березня відбудеться київський допрем’єрний показ української драми «Памфір» в кінотеатрі “Оскар” . Фільм презентують режисер та автор сценарію Дмитро Сухолиткий-Собчук разом з командою фільму в кінотеатрі “Оскар” (ТРЦ Gulliver), подію можна буде відвідати, придбавши квиток.

В широкий український прокат виходить драма “Памфір”. Цікаві факти про фільм.-Фото 1

Події фільму «Памфір» розгортаються в західних областях України напередодні традиційного карнавалу Маланка. Памфір повертається додому після тривалої відсутності, щоб возз’єднатися з сім’єю. Безумовна любов сім’ї Памфіра має побічну дію і змушує його звернути на ризикований шлях з незворотніми наслідками. Творча команда радо поділилася з нами цікавими фактами про фільм:

В широкий український прокат виходить драма “Памфір”. Цікаві факти про фільм.-Фото 2

Факт 1.Пошук” образу головного героя зайняв близько півтора року — працювали над найменшими деталями образу, як-от хода, зокрема актору довелося набрати 17 кілограмів.

Факт 2. Глибше зрозуміти своїх героїв допомагали не лише тривалі експедиції, а й власні спостереження. Цікаво, що довгий час, ще в період девелопменту стрічки, актори їздили в репетиційні експедиції в гори й жили за традиціями справжньої гуцульської родини, навіть називали один одного іменами своїх героїв, аби ще краще вжитися в ролі.

В широкий український прокат виходить драма “Памфір”. Цікаві факти про фільм.-Фото 3

В широкий український прокат виходить драма “Памфір”. Цікаві факти про фільм.-Фото 4

Факт 3. Молитовний Дім, який ви побачите на екранах (а також у деяких кадрах трейлеру) дійсно підпалювали, аби створити ефектний кадр. Спочатку там зробили ремонт, потім спричинили пожежу й по завершенню знову відреставрували.

Факт 4. Картину знімали в Карпатах та на Буковині з жовтня 2020 року по лютий 2021 року. Унікальні локації були знайдені у 16-ти населених пунктах Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Факт 5. Жоден з акторів не знав повного сценарію фільму «Памфір». Найбільше був в курсі Олександр Яцентюк, якому не розповіли тільки про 12 сцен.

Читайте також: ЧОЛОВІК ГОВОРИТЬ: ОЛЕКСАНДР ЯЦЕНТЮК, АКТОР ФІЛЬМУ «ПАМФІР»

Статьи по теме