UA
RU

В Україні відбудеться перший міжнародний форум сталості

Редагувати переклад

17-18 червня в Києві пройде перший International Sustainability Forum: міжнародна освітня подія у сфері сталого розвитку, яка допоможе бізнесу стати привабливим для інвесторів, партнерів та споживачів. 16 топ-спікерів з 7 країн світу:  ЄБРР, FMO, IFC, UNDP, Global Compact, Ukrainian Corporate Governance Academy, Indiana University, Institute Gender and Economy поділяться знаннями про сталий розвиток.

Впродовж 2 днів учасники відвідають 4 руми: Intro, Environmental, Social, Governance. Кожна кімната включає серію міжнародних лекцій та кейс-сесію найкращих локальних сталих практик.

Ви почуєте 17 кращих кейсів у сфері сталого розвитку від ДТЕК, StarlightMedia, IDS Borjomi Ukraine, ЦУМ, GlobalLogic, Scatec Solar, GoodValley, Укренерго, Softserve, Corteva, Ernst & Young з чіткими результатами та рекомендаціями.

Читай также: Вперше в історії кінофестивалю Молодість відбувся показ fashion-фільмів

Форум дасть відповіді на запитання: чим sustainability відрізняється від благодійності та КСВ? Чому сталість — це не тільки екологія? Як бізнес може впливати на зміну клімату? Чому майбутнє за циркулярною економікою? Як взаємодіяти зі стейкхолдерами?  Навіщо інвестори наголошують на ESG та на звітах по стандарту GRI та багато інших корисних знань, які наблизять бізнес до сталих рішень.

В кінці форуму всі учасники події зможуть пройти тест, перевірити свої знання і отримати сертифікат.

Коли: 17-18 червня

Де: онлайн

Початок о 10:00.

Квитки за посиланням: http://isforum.org.ua

Сайт події: http://isforum.org.ua

Facebook: https://www.facebook.com/events/900366050723592

Linkedin: https://bit.ly/2Rwq8XU

Статьи по теме