UA
RU

В україномовному кліпі Артема Пивоварова на пісню “Рандеву” засвітився новий девайс

На правах реклами

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

В україномовній версії кліпу “Рандеву” Артема Пивоварова “знялася” новинка від glo™ — стильний девайс glo™ hyper+.

В україномовному кліпі Артема Пивоварова на пісню “Рандеву” засвітився новий девайс-Фото 1

Україномовна версія кліпу “Рандеву” Артема Пивоварова, створена за підтримки бренда glo™захоплює з перших секунд. Знята у вишуканих декораціях, ця яскрава та насичена історія сповнена гумором, несподіваними образами, динамічними танцями і, звісно ж, запальною та багатогранною музикою. Крім того, у кліпі з’явився новий glo hyper+ — свіже доповнення модельного ряду бренда.

 

 

Постійний пошук і прагнення до чогось більшого, створення несподіваних поєднань і відмова від компромісів — те, що єднає музику Артема Пивоваров та glo™. І це прекрасно підкреслює новий девайс: бажаний або необхідний, стильний або функціональний, hyper+ виглядає у кліпі неймовірно доречно, додаючи родзинку яскравому відеоряду.

Читай также: Fashion-конструктор: 5 актуальных образов на сезон «весна-лето» 2021, и ключи к их составлению

У кліпі показали золотий девайс, і варто відзначити, що такий колір з’явився у лінійці hyper вперше. Крім нього, hyper+ представлений у ще трьох кольорових рішеннях: бездоганно білому, елегантному чорному та довершеному синьому. Матовий металевий корпус в оновленому пристрої доповнений глянцевою боковою панеллю. Такий мікс текстур, а також витончені лінії, надають glo hyper+ стильний і преміальний вигляд.

В україномовному кліпі Артема Пивоварова на пісню “Рандеву” засвітився новий девайс-Фото 2

В україномовному кліпі Артема Пивоварова на пісню “Рандеву” засвітився новий девайс-Фото 3

Під елегантним корпусом ховається інноваційна технологія нагрівання тютюну, вже знайома повнолітнім споживачам тютюну. У новому glo™ hyper+ збережено два режими, Стандарт та Буст, які дозволяють самостійно обирати формат використання девайсу. У режимі Буст тютюн нагрівається до 270°С, що забезпечує більш інтенсивні та насичені враження від смаку.

glo hyper+, як і “Рандеву” — про свободу бути собою та максимум вражень без компромісів. На базі такого співпадіння філософій вдалося створити дуже влучну колаборацію — і вже не першу! Нагадаємо, ще раніше glo™ співпрацював з Артемом Пивоваровим в межах проєкту Музичний HYPER Set.

 

Статьи по теме