UA
RU

Вавилон-ХХІ: Марго Роббі має всі шанси отримати перший «Оскар» в кар’єрі

Редагувати переклад

Фільм про «золоту епоху Голлівуду» стане черговим успіхом 32-річної акторки.

Вавилон-ХХІ: Марго Роббі має всі шанси отримати перший «Оскар» в кар’єрі-Фото 1

В останньому інтерв’ю з The Hollywood Reporter Ерік Робертс, брат Джулії Робертс та батько Емми Робертс, детально розповів, чому вважає свою партнерку за фільмом «Вавилон» найімовірнішою цьогорічною претенденткою на «Оскар». За його словами Марго Роббі у новому фільмі Дам’єна Шазелла немає рівних.

Журналісти запитали 66-річного Еріка Робертса, чи дивиться він зазвичай свої власні фільми. Актор визнав, що майже ніколи так не чинить, але все ж свою останню роботу у проєкті «Вавилон» він зміг оцінити не в теорії, а на практиці.
«Я також можу вам сказати, що Марго Роббі виграє «Оскара» за своє виконання. Вона грає у «Вавилоні» просто дивовижно. Я ніколи не бачив такого перфомансу раніше».
Актор, який у новому голлівудському проєкті грає батька героїні Марго Роббі, порівняв роботу своєї екранної доньки із виконанням Елізабет Тейлор та Сенді Денніс власних образів у фільмі 1966 року «Хто боїться Вірджинії Вульф?». За враженнями Робертса Марго Роббі у «Вавилоні» знаходиться на тому ж самому рівні.

Вавилон-ХХІ: Марго Роббі має всі шанси отримати перший «Оскар» в кар’єрі-Фото 2

 
«Я не міг повірити в те, якою розкішною їй вдається бути кожну хвилину кожного дня».
На минулому тижні сама Марго Роббі розповіла, якою мазохісткою вона стає кожного разу, коли починає працювати над новим проєктом. Дуже самокритична зірка завжди може знайти за що поцькувати себе та свою гру. У довгоочікуваному проєкті «Вавилон» Роббі грає акторку Неллі ЛаРой, яка переживає непрості часи Голлівуду 1920-х років. Саме тоді перехід від німого до звукового кіно набув найбільшого розмаху.
 
Партнером Марго Роббі став Бред Пітт, який виконує роль Джека Конрада — актора, що знаходиться на іншому рівні розвитку своєї кар’єри.
Вавилон-ХХІ: Марго Роббі має всі шанси отримати перший «Оскар» в кар’єрі-Фото 3
 
Режисер гучного проєкту в минулому запам’ятався проєктами, гідними «Оскара». Серед них «Одержимість» 2014 року, «Ла-Ла Ленд» 2016 року та «Перша людина» 2018 року.
Згідно з офіційним синопсисом, фільм є «розповіддю про величезні амбіції та обурливу надмірність», яка «простежує злет і падіння багатьох персонажів в епоху неприборканого занепаду та розпусти раннього Голлівуду».
У фільму також з’являться Тобі Магвайр, Дієго Кальва, Олівія Вайлд, Самара Вівінг, Олівія Хамільтон, Макс Мінгелла та інші.
 
Якщо ви, глядачі, готові прожити голлівудську історію із хронометражем у три години вісім хвилин, то чекайте на прем’єру вже у грудні 2022 року.

Статьи по теме